Горската полянка на Sofy

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Горската полянка на Sofy

Мнение от макс »

Софи местенцето ви е чудно ,важното е да се чувствате добре,като гледам добре си се справила цветенцата мака и малко радват душицата ,и аз с ММ се опитваме да преобазим едно наследствено дворче от баба му и дедо му и за сега се справяме важното е мерака и ние се борихме ти години за ток и разгеле вече е реалност
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Горската полянка на Sofy

Мнение от sofy »

Важното Макс е,че гледате с ТМ в една посока.И ви се получава!
В моят случай токът и водата не са чак толкова важни.Ние ходим там за един ден,като на място за пикник.Тази градинка ми е първата любов.Там се научих,че мога да отгледам цвете :dovolen: Сега градинката се самоотглежда.Посадила съм много храсти и те постепенно придобиват обем и започва да прилича на дворче.Големият проблем идва от това, че съм посадила твърде много рози ;) :oops:
Осъзнавам,че мястото не им е там,че е добре дворчето плавно да преминава в гората.Обаче, ако насадя малки растения,трябва да поливам първата година редовно,а това няма как да стане по независещи от мен причини.И затова се радвам,че вече посадените растения са добре,оцеляват и цъфтят.Колкото -толкова :dovolen: /аз сега се вихря на другото място,там няма кой да ме спре :angelche: :dovolen: /
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Горската полянка на Sofy

Мнение от Noel »

Ех,мистичната градина на Софи :liubov:
Не се тревожи за минзухарите,докато стахиса се съвземе ,те ще изпаднат в покой.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Горската полянка на Sofy

Мнение от sofy »

Супер,трябва да пробвам да засадя и други луковични под почвопокривни растения,например под рожец,досега все имах чувството,че ще си пречат и луковичките няма да се покажат.Тук е станало без моята намеса.Благодаря ти :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”