Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъци

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

milena02 написа:Че Теди си е щура, това го знаем. Но и ние не падаме по-долу. Аз докрай бях против този подарък, защото ме беше страх да не се пребие. Слава Богу, не се оказах права и сега само ще споделяме положителни емоции.
По повод конкурса. Знае ли някой до кога е крайният срок за събиране на лайкове? Замотавам нарочно репортажа, но не мога да го държа до безкрай, щото началството мрънка, а пък ако го пусна след като е приключило гласуването, кел файда.
репортажа е време да се пусне, сега му е времето :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

Не са писали докога е крайния срок за лайковете?
може да е умишлено, и е добре че е така, те ще преценят кои градини ще посетят на място.
Ако предположим че ще им трябват 2 седмици за да посетят по два-три обекта от всяка категория, това значи че трябва скоро да почват, може би след 20 май, за да са готови с абсолютно всичко до 20 юни.
та искам да кажа че е крайно време репортажите да излизат.
това че някой има повече гласове от нас не е важно, те тъй или иначе няма да посетят само една градина в категория.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от tili »

Третата снимка - с бялата пейка и двата Розариума има 367 лайка сега. Още може, Миленка, пускай мат'риала! :mrgreen: Поне 1000 гласа трябва да излязат от този форум, сега е момента за солидарност!
И поздравления на Ноелче за парашутния скок :angelche: Първоначално и аз бях против, пък после казах на Гео - трошете главА като искате и щуретините се оказаха прави.
Точно оня ден, както си плевях в градината над мен прелетя такъв малък самолет. Сигурно е бил този, носил е Ноел към мечтата ѝ :) Браво, момиче :tzeluvka:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от milena02 »

Копирам и тази тема:
Ноел, ако четеш тук, направи си някакво представяне на градината в страницата във фейсбук, в което да бъде указано, че в момента въпросната градина участва в еди кой си конкурс. Иначе сега народът разпраща покани до приятелите си във фейса, тези приятели отиват в страницата, кефят се на картинките и после излизат и не влизат втори път. Идеята беше страницата да е съпорт на конкурса, т.е. хората, които я харесват, после да идат и да гласуват. Пък след като мине данданията, винаги можеш да си редактираш текста и да изтриеш редовете, които касаят конкурса. Хабим енергия в момента.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

Миленка, може ли да преведеш на разбираем за мен език какво каза?
кой отива на страницата и не гласува, пък ако има Ноел страница, ще гласува?
моят твърде малък ФБ опит нищо не ми говори

освен това аз не мисля че ни трябват повече гласове, що са ни? Тя вече има достатъчно за посещение от комисията.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
лалесъм

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от лалесъм »

не мисля така, Калико
необходими са много повече гласове за нашата градина
една е ролята на журито при смазваща преднина и съвсем друга при символичен превес
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от tili »

tili написа:Ето как поканих моите приятели да гласуват. Мисля, че е пределно ясно за всеки. Трябват малко обяснения, има хора, които трудно се ориентират.
https://www.facebook.com/Lily.Naydenova" onclick="window.open(this.href);return false;

Пускам линка тук, може да послужи на някого :)
Хайде, успех на всички и най-вече на Ноелче :tzeluvka:
Каква страница във ФБ, какви 5 лева! Това е разпиляване на внимание и гласове. Всеки има приятели, колеги и фенове. Просто копнете и споделете с тях тези 3 линка за точното гласуване + (незадължително) четвъртия, отнасящ се за представянето на самата Ноел като участник в конкурса. Точно там тя говори точно и ясно за градината и себе си, говори и за Форума ни. Ако са ви наистина приятели - ще ви уважат мнението и ще гласуват.
Малко четене и по-малко писане ще свършат повече работа :stiskam:
Третата снимка гони вече 500-те гласа, което не предполага отпускане!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

лалесъм написа:не мисля така, Калико
необходими са много повече гласове за нашата градина
една е ролята на журито при смазваща преднина и съвсем друга при символичен превес

добре мила, ама моля те обясни ми защо ни е този превес?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
mama_li

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от mama_li »

Ани, така разбирам нещата:
Колкото повече гласове съберат снимките на нашата градина, толкова по-голямо внимание ще ѝ се обърне. Това ще означава, че е докоснала много хора. При това не само от нашия форум. Ние осигурихме летящия старт, сега се включват с гласове и много странични от форума хора. Една жена беше писала, че специално минава от там, за да се наслади на създадената красота.
Малката Ида

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Малката Ида »

"Колкото повече ,толкова повече"
Мечо Пух

Щом той, намира логика в това :nod: кои сме ние че да му противоречим! ;) :tzeluvka:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”