Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъци

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Noel »

Смейте ми се вие,смейте се :D
Свободно място няма,за осем години усвоих цялото пространство където смятам ,че е подходящо.
Знаете ли,едва тази година осъзнавам упоритостта и труда,който положих за тези години.
И се гордея със себе си.Не горделивост,а някак осъзнах,че нещо смислено оставям след себе си,ако утре ме няма.

Лаленце,есента махнах 20 рози,Калико веднага се погрижи да уравновеси махнатото.
Та май пак съм си на 170,ще се разреждаме отново :lol:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
лалесъм

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от лалесъм »

:daaa: :tzeluvka:

Що ще разреждаш розите - ето, розарки-професионалистки се грижат за тях ;) Малко трудно им е било да ги открият ама после......жива верига чак ще им правят :lol:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Noel »

лалесъм написа::daaa: :tzeluvka:

Що ще разреждаш розите - ето, розарки-професионалистки се грижат за тях ;) Малко трудно им е било да ги открият ама после......жива верига чак ще им правят :lol:
Ми да,ако искат да ги спасяват,да заповядат.
Тобо мина да ми изреже клематисите,щото тя ми ги е подарила....и така,всеки се грижи за питомците си.
А аз командвам :lol:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Lois

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Lois »

и така,всеки се грижи за питомците си. А аз командвам :lol:
ама на теб добре ти се е получило в крайна сметка :lol:
bell

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от bell »

Лоис, идвай да браниш розите :angelche:
Noel написа:....и така,всеки се грижи за питомците си.
Калико,не гледай стари снимки може да са били бебета тревите :idea1: Сега стартират от половин метър!
Лятото, като изригнат да не се окажат тип Бурж Халифа- Giganteum Gramadanicum Rosen Udushvatzium :snurd:
ОтидОха и персики, и приказни простоцветки :ufff:
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Анемоне »

Ноел,както е логично,редно,наложително и най-вече естествено,заставам в ролята на адвокат на тревовляка в боровската светая обител.Приятелка дойде с голямо желание и добри намерения да помогне с градинската работа.обаче направих грешка и не и стоях на главата,за да не я смущавам,пък и да не изглеждам като експлоататор.Та тя милата да вземе да подстриже нула номер един пасаж с бронзов карекс и по-лошото бе,че дойде при мен със самочувствие,че е сторила велика добрина.Според фън Шуй нямало място в градината за изсъхнали треви.....
Сигурно само ти можеш да разбереш мъката ми,породена от гледката....а розите си цъфтяха междувременно....
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Noel »

Анемон :gush:
:lol:
Не мога да не се посмея на твой гръб,защото веднага се сещам за един случай преди два сезона-събрали сме се една тумба цветарки с намерение да правим нова концепция в северната градина.И всяка душа идва поне с две саксии китка и храстче така между другото.Аз ,освен ,че съм накупила с размах,трябва да сместя и доволно донесеното.И докато се чеша умно по главата и разпределям с напрегнат умствен труд сто корена в два кв м ,Зеленко старателно ми оплевила ценния саморазсад на брахиподиума(горската ми трева от Флора)Вероятно съм гледала с огромни очищ,азащото Фани изрови всички дребосъци от кашона с боклуците и съвсем старателно ги върна на първоначалните им места. :lol:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13702
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 356 пъти

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от zeleno »

ей , че си злопаметна бря :hihihi: :liubov:
bell

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от bell »

Анемоне написа:Според фън Шуй нямало място в градината за изсъхнали треви.....
Ще вземе да ми хареса това Фън Шуй :lol: За розите казва ли нещо?
Все съм си мислела, че по неговите закони не можеш да мръднеш вазата до телевизора. Слонът трябва да гледа към центъра, а жабата да седи в ъгъла. Бамбука да е четири бройки... абе, туй не е за мен :eeeh:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Tanet »

Белисима, да не те отчайвам ама май всяко нещо с бодли, ъгли и ръбове фън-шуй-то не го одобрява :nod: .
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”