Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъци

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Deleted User 1445

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Deleted User 1445 »

Слънчево момиче, създала си късче от рая, дано хората прогледнат с твоите очи и да го пазят,предблоковата ти градина е в пъти по-хубава от хиляди български дворове, факт, за който трябва да се говори :daaa:
Защо не направиш страница на градината във ФБ, споделяне, харесване, популяризиране, стъпка по стъпка към красивото, а то е заразно :liubov:
bell

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от bell »

calico написа:
Ако, някои ми бе казал, че цветовете на живовляка са хубави нямаше да му повярвам
Бел, спокойно мила, не е хубав живовляка
просто си е живовляк, не му се възтрогвай толкова. Е, само за Ноелич малко и в нейна чест- може би, да...
:lol: защото не си го виждала в Ноелските градини :hihihi:

А, за рамблера не знам, но Калико виж кътчето с новата пейка и зелената ограда зад нея. Ей, там мъдрувахме да сложим един гигант рамблер :liubov2: Какво ще кажеш? И друго се сетих понеже си говорихме с Ноел за червен муск за друго кътче и се бях сетила за Momo, че го имаш. Все му се чудя, та да ни споделиш как се развива при теб и дали си заслужава.
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Valentinka »

[quote="calico"]един широколистен живовляк ми се е завъдил, с размер на средна хоста, ти имаш ли такъв?[/quotАз от този имам цяла плантация :D ... и лапад също :lol: Официално те каня да го изкорениш всичкия :evil:
Приказно е при теб :liubov2:
Нщо прочитам за четвъртък, м? :gush:
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

Бел, знаеш, аз съм с две ръце за рамблерите, когато и където и да е :lol:

там зад бялата пейка ще е супер, особено за Момо. Защото тоя вече трети сезон ми се влачи по земята, няма опора, тънки вейки, пък цъфти ли цъфти и е красив. Ноел ще може да го привързва към оградата и ще стои много нежно

лоши снимки, но виж го къде се крие тука в малкото място между две рози, цъфти и е красив и здрав. Наесен го вадя и пращам на Ноелка. Не може да му се предаде хубавия плътен винен цвят, големи китки с множество дребни цветчета. Това е само половината от него, зад себе си крие още толкова цветни клони

Изображение

Изображение

Изображение

ще го махам оттам, просто не може да диша, а и околните рози много нараснаха
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
bell

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от bell »

Леле Калико страхотен е и не си ни го показвала тази година, а това че е здрава роза е още един голям плюс :ieeee: горкият е много затиснат от розите :snif: Трябваше да е за друго място в градината й, но ще го мъдрим. Зад пейката мястото е огромно и там си е чудесно за онези гиганти, като Alexander Girault или други, които са над 6 метра, за да могат да покрият и в ширина. Мислех моя Парк Мопасан да го преместя при Ноелич, защото трета година ми мръзне и цъфна само с една китка, но в края на сезона става огромен и идея нямам дали ще мога да го извадя това чудо.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

Наистина е хубав, Бел, ще го снемам по-качествено тия дни

Не знам дали ще стане толкова голям, не знам и кога, май бавно си нараства.

ето намерих снимка в нета, точно такъм плътен му е цвета и така явно ще си виси, тук е доста голям
аз искам ей така да го провисна над розите там, ама кога ли ще се измъкне нагоре

Изображение

вероятно привързан около колона също ще стане
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
bell

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от bell »

мале, много е хубав и на тези снимки. Сега му гледах оценките и няма висока за енергичност, вероятно затова по-бавно върви, но ще се развие в някакъв момент. Аз много му се чудя и миналата есен пак те питах и не го поръчах вече, като видя зона 6b и съм на кантар, а много ми се иска един такъв навъртян с малки цветчета червен красавец. За друг повтарящ се не се сещам... но, при Ноел със сигурност няма да мръзне, там въпреки вятъра е скътано между блоковете и е по-топло.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Emilly1212 »

Ноелко, прекрасна е новата пейка, както и цялата ти градина. Не оценявах достатъчно дивите красотички, които при мен са в изобилие, но през твоите очи и любовта ти към тях, вече ги приемам по друг начин.

Сега като видя живовляк, и все за теб се сещам. :liubov: :tzeluvka: :gush:

Красотата е навсякъде около нас, стига да има човек душа и сърце да я види. Благословени са съседите ти с вълшебна фея като теб.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Гео, граф »

Малко извън темата, но специално за нейната стопанка :slove: !

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
juliboss
Кафевар/ка/
Мнения: 891
Регистриран на: Яну 15, '15, 15:45
Местоположение: София

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от juliboss »

Гео, :daaa: :daaa: :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”