Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъци

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

bell написа:
calico написа:кога ще правите снимките, трябва да дойда
щото не знам дали точно знаете какво е панорамна снимка :lol: :lol:
Е, как да не знаем? Освен тичинките трябва да се снимат и листенцата на цвета :sitwasntme:
А, за времето Ноелич ще каже, но трябва да отворят поне малко рози, а и да е слънчево :angelche:
Белисима, с тия макро вече градини не можем да видим :twisted: , трябва изрично да искаме. :svekurva: :svekurva: :svekurva:
А имаме тема "Нашите градини". Пък там снимки на цветя в едър план и даже макро. Макролюбците трябва да си направите цял подфорум "Фотолюбители" :mrgreen: , и да знам че като отворя тема да видя градина, ще видя градина. Картичките на цветя са си за разните теми за всички видове цветя, а в темите за градини трябва да си има градини.

за снимките при Ноел ако трябва първо бригада по почистването ще направим. Няма и не може да има в Бг по-красива от Ноелчината градина, обаче трябва и да я представим. Три снимки са твърде малко, отделно трябва да им пратим описание за мащабите на градините и видовото разнообразие, нищо че не го искат, все ще прочетат.
Не знам дали да не им пишем от името на Форума и да поразкажем някои неща. :hmmm:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Малката Ида

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Малката Ида »

calico написа:
bell написа:
calico написа:кога ще правите снимките, трябва да дойда
щото не знам дали точно знаете какво е панорамна снимка :lol: :lol:
Е, как да не знаем? Освен тичинките трябва да се снимат и листенцата на цвета :sitwasntme:
А, за времето Ноелич ще каже, но трябва да отворят поне малко рози, а и да е слънчево :angelche:
Белисима, с тия макро вече градини не можем да видим :twisted: , трябва изрично да искаме. :svekurva: :svekurva: :svekurva:
СпУкой се :gush: Калико :tzeluvka: всичко си има :gush: :angel2:хи...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

СпУкой се :gush: Калико :tzeluvka: всичко си има :gush: :angel2:хи...
абе има си, Идичка, не е да няма., спУкойна съм си :tzeluvka:
Ама добре че съм ходила по някои градини, та знам кое как е. Но на много места не съм ходила, пък искам да си пия кафето и по чужди градини, поне от екрана. :liubov2:

Форума се напълни с приказни градини, просто приказни. Не беше така преди време, но сега е ..... :potekoha: И макар че композирането на градина си е сложна работа, има просто невероятни майстори. Ей на, Люб не е показала градина, а ми липсва. Тя поне не ми ги замъглява и макросва. :lol: :lol: Иса и тя :liubov:
Пък аз, какво да направя- колкото и да харесвам майсторските тичинки и очи на тичинки, искам градини, направо се разтапям при гледки на градини. Ми що пък да не ми угодят, а? Аз съм си човек на възраст, требе да ми се угажда... :angelche: Ей на, и Графинята взе да мрънка за панорами, значи положението е критично :liubov2:

Виж сега при Ноелич как се омотаха- ми не правили панорами, само китки и очички снемали. И сега няма снимкиии... Ще направим де :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15883
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 855 пъти
Получил благодарност: 1715 пъти

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Гео, граф »

Ама моля ви се, вижте как изглежда Ботаническата градина на СУ на пъпа на града :shock: ... Ш'ме 'звиняват ботаниците от Биологическия факултет на университета или който там прави тази градина, обаче дишат прахта на Боровските градини :nod: !!!

Изображение

Само за сравнение - снимката е от 2014 г. :!: Нали знаете, че към днешен момент е в пъти по-красиво :nod:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

и освен това Гео, имат само една версайска топка. Хубаво е и при тях, ама при нас е по-хубаво :ieeemyzh:

пък и никой не им ги краде, нали?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от desi_slava »

Гео, граф написа:Ама моля ви се, вижте как изглежда Ботаническата градина на СУ на пъпа на града :shock: ...
И аз това си помислих в първия момент като видях къде ще се връчват наградите ;)
Мисля,че Ноел ще ги разбие ! :stiskam:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15883
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 855 пъти
Получил благодарност: 1715 пъти

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Гео, граф »

desi_slava написа: И аз това си помислих в първия момент като видях къде ще се връчват наградите ;)
Мисля,че Ноел ще ги разбие ! :stiskam:
Нали, Дес :sdaaa: :scool: !

От качените досега във фейсбук, нито едно не ме впечатли - ни балкон (като знам какъв беше балкона на Тити!), нито фирмена градина, да не говорим за околоблокова. Смешници :angelche: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Lois

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от Lois »

eто решение на проблема с трите снимки - щом е качено, явно е допуснато.
" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от calico »

Lois написа:eто решение на проблема с трите снимки - щом е качено, явно е допуснато.
" onclick="window.open(this.href);return false;
искаш да кажеш, че примерно живеещите в блока могат да пратят всеки по три снимки? :hmmm:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
mama_li

Re: Експериментът или Цвете върху купчина строителни отпадъц

Мнение от mama_li »

Лоис, това снимките с дечицата ли са? Там на три снимки са монтирани сигурно по 5 малки.
Тук някой пускаше така снимки :hmmm: . Май Ангелина беше.
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”