Градинката на Пламъче

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17029
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Градинката на Пламъче

Мнение от Миша »

Аз си мисля,че много ярки шарени килими ще стоят малко като кръпка при толкова бетон :hmmm: някак по-ми върви повече зеленина с някой цветен акцент ,в бяло,синьо,нещо ,цъфтящо с по-дребни цветчета,по-дискретно :hmmm:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Градинката на Пламъче

Мнение от Мириам »

На мен ми харесва товаИзображение Резултата не лош!
Иначе и Мишето е дали добри идеи!
Може и да се направят градинки цветово-например само със сини цветя и оттенъци или розови...
Аватар
ПЛАМЪЧЕ
Виенско кафе
Мнения: 496
Регистриран на: Яну 13, '11, 13:38
Местоположение: Добрич

Re: Градинката на Пламъче

Мнение от ПЛАМЪЧЕ »

Оградата претърпя пълна промяна и това вече ще й бъде окончателния вид и дойде ред да се оправят градинките "педя и половина". Получих разсадите от Мишето и досипахме още пръст и трябва да реша как точно да ги подреждам. Извадих всичко налично и хаотично бучнато и го подарих на двете мами и много ги зарадвах, оставих си една мини роза, която страшно много цъфти и си я харесвам. Градинките са южно изложение и лятно време пече сериозно.
Ще има капково напояване.
Едната е с размер - 2,90 на 1,20 м.
Другата е с размер - 3,40 на 1,20 м.
Между двете е портичката и разстоянието е 2,70 м

Изображение

това е единственото запазено цвете- мини роза
Изображение

Изображение

тук имам едно разстояние от 25 см, което ще напълня с пръст и мисля да пусна някакви катерещи се растения, а отгоре по цялата стена засега мисля да наредя каскадни цветя, още не е съвсем завършена, но аз нямам търпение

Изображение

Давайте идеи, защото китките от Мишето ме чакат а аз съм зациклила и нищо не ми идва наум. Иска ми се да имам един ацер или нещо, което не расте бързо, но не знам къде ще ми се впише
http://aqua20.snimka.bg/flowers/cvetya.554294" onclick="window.open(this.href);return false;
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Градинката на Пламъче

Мнение от Роза1924 »

Плами, виж красоти на малко място

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Градинката на Пламъче

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Пламъче! :gush:
Късметът, здравето, любовта и щастието да бъдат постоянни гости в дома ти! :liubov:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”