ГРАДИНА ДАРИНА

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
sasha

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от sasha »

Даре, 'ми ти вече имаш СВОЯТА градина! Чудно! Остава ти само да я допълваш и пренареждаш. Това последното е неизбежно, колкото и да планираш, ако си зависима. А очевидно, вече си.
А за рязания цвят - ще наплескам едни ръчички, които късат :mrgreen: аааааааа!
И както каза Дал, колкото и съвети да получиш, ти ще направиш СВОЯТА градина. И тя ще е уникална, както всички хора! Успех и ДОБРЕ ДОШЛА В ТОВА ЦВЕТНО СЕМЕЙСТВО.
А малкото цветенце - приказно е и я учИ от сега да обгрижва и пази. Така се ражда любовта, с грижите.
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1694
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 273 пъти
Получил благодарност: 227 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от darina1960 »

sasha написа:Даре, 'ми ти вече имаш СВОЯТА градина! Чудно! Остава ти само да я допълваш и пренареждаш. Това последното е неизбежно, колкото и да планираш, ако си зависима. А очевидно, вече си.
А за рязания цвят - ще наплескам едни ръчички, които късат :mrgreen: аааааааа!
И както каза Дал, колкото и съвети да получиш, ти ще направиш СВОЯТА градина. И тя ще е уникална, както всички хора! Успех и ДОБРЕ ДОШЛА В ТОВА ЦВЕТНО СЕМЕЙСТВО.
А малкото цветенце - приказно е и я учИ от сега да обгрижва и пази. Така се ражда любовта, с грижите.
:sheart: :sheart: :sheart:
Благодаря! Мнението ти е важно за мен.
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от lenuza73 »

Браво Даре. :daaa: добре си се справила с градината..то все от някъде се започва,дали с по много еднакви или с по много различни си е лично твой избор..най важното от всичко е ,че когато се събудиш сутрин и погледнеш през прозореца ,първото което направиш е да се усмихнеш на творението си :angelche: Продължавай да твориш :tzvetentze: :gush:
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1694
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 273 пъти
Получил благодарност: 227 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от darina1960 »

lenuza73 написа:Браво Даре. :daaa: добре си се справила с градината..то все от някъде се започва,дали с по много еднакви или с по много различни си е лично твой избор..най важното от всичко е ,че когато се събудиш сутрин и погледнеш през прозореца ,първото което направиш е да се усмихнеш на творението си :angelche: Продължавай да твориш :tzvetentze: :gush:
Благодаря!
:sheart: :scoffee: :sheart:
Ще се старая да става все по-хубаво! Много късно Ви открих...
:snif: :snif: :snif:
Zory
Кафевар/ка/
Мнения: 771
Регистриран на: Юли 29, '10, 15:17

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от Zory »

darina1960 написа: Изображение
Тези пъстролистни дрянове нещо не издържаха тази зима. А очаквах да станат дървета по 2 метра
Дари, браво! Много си ти е хубава градинката и къщичката и фамилията! Да сте живи и здрави!
аз да попитам какво стана с тези дрянове, толкова са хубави на тази снимка, при какви температури не издържаха?
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1694
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 273 пъти
Получил благодарност: 227 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от darina1960 »

Zory написа:
darina1960 написа: Изображение
Тези пъстролистни дрянове нещо не издържаха тази зима. А очаквах да станат дървета по 2 метра
Дари, браво! Много си ти е хубава градинката и къщичката и фамилията! Да сте живи и здрави!
аз да попитам какво стана с тези дрянове, толкова са хубави на тази снимка, при какви температури не издържаха?
Здравей, Зори,
Благодаря за милите думи.
Тези пъстролистни дрянове са купени през 2010 год. Но тази зима 2012-2013 год. не се справиха. А тя не беше студена! Не съм ги защитавала от студ като малки и реших, че ще растат, но през пролетта избодоха по едно филизче от основата. Другото, голямото стебло го изрязах. И на двете дръвчета. А иначе са много красиви. Виждала съм ги - 5 броя наредени в редица - по на 1.5/2 метра разстояние. Красота!
:potekoha: :potekoha: :potekoha:
Zory
Кафевар/ка/
Мнения: 771
Регистриран на: Юли 29, '10, 15:17

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от Zory »

Точно за това попитах, защото зимата беше мека. И аз сега си посадих един сибирски дрян от този с бялата шарка, дават го студоустойчив ... :stiskam:
дано не измръзне
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от lenuza73 »

Странно :hmmm: и аз имам два дряна ,но не изглеждат така като твоите...моите са си храсти,а тези твоите са като дръвчета,,,аз ли не виждам или...? ..
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1694
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 273 пъти
Получил благодарност: 227 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от darina1960 »

lenuza73 написа:Странно :hmmm: и аз имам два дряна ,но не изглеждат така като твоите...моите са си храсти,а тези твоите са като дръвчета,,,аз ли не виждам или...? ..
Добре виждаш :dovolen:
Дръвчтета са, по точно бяха. Сега са само нежни клонки
:snif: :snif: :snif:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от lenuza73 »

Доколкото знам са си зимоустойчиви...а ти Даре как ги изряза... :?: защото ако са били дръвчета и си ги делнала до долу .....и не са на присадка нали :lol: че много питам,но за първи път виждам в такъв формат дрян...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”