Meteo, двор и Трол

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
troll

Meteo, двор и Трол

Мнение от troll »

След дълъг и задълбочен размисъл стигнах до извода, че просто не мога да слагам повече снимки в темата, в която се представям. Досега го правих с идеята, че продължавам да се представям, то ние се представяме цял живот, де, но все пак има и други подфоруми, а и неща да давам лош пример на новодошлите.
:mrgreen:
Обаче не ща и да почвам съвсем отначало в представянето.
Абе най-добре е да кажем, че ще продължа да се представям тук!
Щото къде може да изяви най-добре качествата си човек?
Еми в двора!
ЗАбележете, че казвам двор! Щото в моя двор има три градинки, четири сандъка, два доматени сектора и едни ягодки.
Това не е градина или поне това, което наричат градина в този форум.
Обаче, който живее на полярната мечка отзад и топли сутрин розите със сешуар е доволен.
Таз година не беше добра. Лятото почна много късно и то с ниски температури и дъждове и така го кара до сега почти.
Обеснявам всичко туй за да е ясно, че аз не съм виновен за неуспехите!
Благодарение на мен са само успехите в моя двор, което не може да не е извор на една заслужена гордост, която може да бъде удавена само от моята скромност.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
vyara
Виенско кафе
Мнения: 305
Регистриран на: Фев 3, '11, 14:30

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от vyara »

Много ми хареса, спретнато подредено, спокойно, непретрупано, чисто, абе западняшка работа. :dovolen:
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от sendi1966 »

Красиво дворче :daaa: Предвид мястото,където живееш справяш се страхотно :stiskam:
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от cvetnica »

Поздравления, Трол! :daaa: Много хубаво дворче, китно, подредено, симпатично. И от всичко си имаш - и рози, и лалета, и зеленичко! Харесва ми, браво на теб! :sclap:
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от calico »

ами много е хубаво! :daaa: Всичките ти цветя са много гледани и направо като за изложение
и какво е онова дърво дето има 4-5 стебла от основата?
и тези дъски с които си ограничил лехите, колко са забити в земята? не гният ли?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от kesten »

еха.. Трол, много е красиво.

Можи ли въпрос. Какви са функциите на прозоречния параван на снимката с бирата. Спира вятър или какво?
Аватар
Tani4ka
Виенско кафе
Мнения: 363
Регистриран на: Сеп 24, '13, 15:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от Tani4ka »

Много красиво! Всичко е изпипано и няма нищо в излишък. Браво!
troll

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от troll »

кхм-хм...
благодаря, благодаря.
Дървото с шест ствола е сребърен явор или клен от Виржиния, абе Acer saccharinum.
А дъските са 15 санта и са заровени повече от половината.Под тях е второ заграждение пластмасово, а отдолу е геотекстил.Всичко останало пуска трева.
Дървата са обработени на дълбоко с меден сулфат и ще издържат много. Колкото е рекъл Господ.
:mrgreen:
А тоз стъклен параван ми е парапета на терасата и е стъклен за да си гледам задния двор.
Всички дървени неща съм ги правил сам.Взима повече време, но става както искаш ... ъъъ... с по-малко компромиси или по-точно както иска жена ти.
:hmmm:
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1600
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 13 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от tsvetina »

Имаш хубав, свеж и подреден двор, , а ацерът есента сигурно е много красив :nod:/да ни го покажеш, като му се оцветят листата :tzvetoman: / Розите в дървените кашпи в саксии ли са? ....Трите малки дръвчета до оградата на съседа какви са? Харесва ми идеята с парапета. :tzvetentze:
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от kesten »

Trol, е сега ти завидях истински. Значи е толкова чисто, че си позволяваш стъклен параван на терасата . Аз ако сложа такъв мухите ще го оплюят за ден, за прах и мръсен дъжд да не говорим. От поливната система само ако се напръска -ще стане на петна от варовитата вода. Иначе стои страхотно. :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”