и моите рози :)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7654
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2133 пъти
Получил благодарност: 1207 пъти

Re: и моите рози :)

Мнение от pepelqshka71 »

Ауу, тази градина я бях забравила. Божеее, направо съм :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: . Каквото и да кажа ще е малко. Валичка :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow:

Въпросче - тази жълтата коя е?
valichka написа: Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
valichka
Кафе с мляко
Мнения: 232
Регистриран на: Сеп 8, '13, 13:48

Re: и моите рози :)

Мнение от valichka »

pepelqshka71 написа:Ауу, тази градина я бях забравила. Божеее, направо съм :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: . Каквото и да кажа ще е малко. Валичка :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow:

Въпросче - тази жълтата коя е?
valichka написа: Изображение

Пепеляши, благодаря! :tzvetentze: Жълтата съм си я разпознала по снимките от форума като "Римоза", но Дал изпитва известни съмнения, че е тя, така че си остава неизвестна и много цъфтежна, както личи всъщност! :ieeemyzh:
На пъпка е тъмножълта с леки червеникави чертички, като цъфне е яркожърта, а на прецъфтяване избелява. :hmmm:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7654
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2133 пъти
Получил благодарност: 1207 пъти

Re: и моите рози :)

Мнение от pepelqshka71 »

Благодаря Валичка. Имам римозата от есента. Цъфна с няколко цветчета, та все още нямам наблюдение върху нея. Ще чакам да стане като твоя разкош. И още веднъж - приказна градина, Искам още снимки. Ани подсказа, че има и още за снимане и покзване - плииис, нахрани душите ни с красота :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”