Garden-to-be :)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Dewina »

Толкова красота, неподправеност, мярка, вкус! Бялото перденце на прозореца, Ангелинка, дървената конструкция на астмата, снимките - чисти като сълза!... Вълшебство!
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1656 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Emilly1212 »

Lois, много ми харесват лаленцата и не-лаленцата. :dovolen: Ама МНОГО! Майстор си и в градината, майстор си и на фотото. Гледам снимките ти и се прехласвам по красивите цветове, с които ни радваш. :tzeluvka:

Където имам десктоп, всичко в момента е с твоите лалета. :ieeee:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
wenche

Re: Garden-to-be :)

Мнение от wenche »

Мъхнат рожец ли ? Имам, как да нямам, ама защо твоят ми харесва, а моят - не. Вярно, моят е хоризонтиран, а ми се вижда и по-висок. Абе, я метнете по малко с Лалето , вашият може да е по-така :angel2:
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

ех, много ви благодаря :ieeee:
радостно е да те потупат по рамото другарчета по лудост :)
Lenuza, Dewina, Emily :liubov2:

Калико, това е Sanne, от Fluwel - http://www.fluwel.com/sanne.html" onclick="window.open(this.href);return false;
на картинката не изглежда толкова лилиевидно, но сега гледам във вазата - доста се е разтворило и е някакси по-бледо станало сякаш. Ще ги видя сега в събота как ще изглеждат.

Венче, щом искаш ще ти дам рожец, то това е като троскот за мене - само там на тази стеничка ми харесва, и въпреки това го скубя защото завзема големи площи и души флоксовете и останалото. Като прецъфти и го изрежа, ми грознее доста (тогава не го снимам :hihihi: )
fiorina
Кана кафе
Мнения: 685
Регистриран на: Окт 21, '13, 11:09
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 16 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от fiorina »

Разкош, прелестно е, Lois ! аз днес ходя по албумите и толкова ви се радвам на всички! :dovolen:
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Анемоне »

Това си е то,стил и премереност.Създаваш невероятна атмосфера със снимките на градината,но аз се изкушавам да попитам за нещо вкусно?Представям си какво удоволствие е хапването в градината.
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

благодаря ви, fiorinа, Анемоне :D

хаха, ще се постарая да наваксам и с този аспект на градината, вече става за трапези на открито :ieeee:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Garden-to-be :)

Мнение от tili »

Разгледах градината от началото до днес и съм възхитена! Какво повече да кажа, освен че познавах доста добре арх.В.Слокоски. Естетиката идва от детството, после само се надгражда :) Благодаря за удоволствието, Луис :tzvetentze:
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Тили, благодаря!
В детството си е бил под негово възпитание мъж ми, аз малко по-късно го срещнах :) свекър ми е :)
Да пратя ли поздрави?
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Garden-to-be :)

Мнение от tili »

Lois написа:Тили, благодаря!
В детството си е бил под негово възпитание мъж ми, аз малко по-късно го срещнах :) свекър ми е :)
Да пратя ли поздрави?
Светът е малък :) Минавам на лични...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”