Garden-to-be :)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от маргото »

Лоис, пролетта напира при теб! Прекрасни са ти снимките! :ieeee:
И при мен се получават понякога така, но не ми е ясно апарата сам ли си го прави това...?
Моят не е с големи възможности, любителски олимпус е, а и с фотографията не съм много на ти...
Ти ли определяш как да ти изглежда една снимка, като апарата ти е професионален, или?
При мен много често фона е много ясен и чист, а това което искам да ми е фокусирано , е
размазано. Дали пък вече апарата е за подмяна? Правя по много снимки понякога, а накрая
едва избирам по 2-3 хубави. На екрана на апарата изглеждат някои добре, а като ги кача после
на монитора, увеличени, не са... Много тайни и много въпроси! :lol: И майсторлък си трябва! :daaa:
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Да, Марго, определено аз определям как искам да изглежда, не давам на камерата сама да си снима.
Т. нар. "размазани" снимки може да са в резултат на много неща, но при мен твърдо не е заради някое от тях.
Малката Ида

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Малката Ида »

Любопитна съм,дали има нещо което не ти се получава :hmmm: то хубаво,хубаво....та чак грешно :liubov2: :tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Emilly1212 »

Прекрасни снимки, чакам ги от много време! :liubov2: Лоис, не знам какво да кажа направо, толкова много харесвам градината ти и начина, по който ни я представяш. Имаш страхотен стил! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Хахаххаа Иде :)
Признавам, че съм доста добра в редица неща, но за съжаление в ни едно не съм блестяща.
Всестранно недоразвит талант :angelche:

Емили, благодаря ти, много си мила :liubov:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Силвия »

Ох, ах :D :liubov2:
bell

Re: Garden-to-be :)

Мнение от bell »

Силвия написа:Ох, ах :D :liubov2:
их, ееееехххх :lol: ми, разкошни снимки и градина! Голяма наслада е да надниквам тук :liubov:
wenche

Re: Garden-to-be :)

Мнение от wenche »

Какво ти надникване, с часове си откарвам тук :slove: :slove:
just

Re: Garden-to-be :)

Мнение от just »

Lois написа: Признавам, че съм доста добра в редица неща, но за съжаление в ни едно не съм блестяща.
Всестранно недоразвит талант :angelche:
Е, хайде сега ... дертове :angelche:

Прекрасницата ми тя, Lois :liubov: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Хахах :)
На последната страница е много забавно! :angelche: :ieeee:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”