Garden-to-be :)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Garden-to-be :)

Мнение от tili »

Еха! Новото кътче е точно по моя вкус :ieeemyzh: И всичко останало всъщност. Сега само се заглеждам по мини иглолистните и си мечтая... :angelche:
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

ами Тути, лилиумите ги сложих в саксии, защото са нисички, и искат кисела почва. Купих един грамаден чувал и напълних трите саксии, но реших, че 10 лука в 3 саксии ще са малко, та ги сложих в две. Проблемът е че няма кой да ги полива през седмицата, дано не ги изтърва накрая.

Благодаря ви :ieeee:
Deleted User 5091

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Deleted User 5091 »

Lois, много ти е хубава градината :liubov2: и новото кътче
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от viktoriaivanova »

Хубаво е тук, кътче, арки за рози и избухвания от цветове...
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1660 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Emilly1212 »

Чудно е новото кътче, всичко останало също...Обичам я и тази градина, Лоис - умееш много стилно и с финес да я аранжираш, а и да ни я представиш. :tzeluvka: :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Чак пък избухвания :lol:
И си мисля, че доста ми куца аранжирането, което съчетано със способността ми да убивам китки, не е предпоставка за успешна градина, ама опитите продължават :angelche:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Garden-to-be :)

Мнение от ToBo »

При теб аранжирането няма значение :hihihi: Снимаш ги толкова добре, че няма значение какво има на снимката :lol:
Шегата настрана, всичките ти неаранжирани единични китки в ливада са право в десетката и си кореспондират прекрасно с другите единични китки в ливадата, ако ме разбираш :nod: А за луковичните да не почвам :potekoha:
Тези лехи с дребни тревисти с шарени листа стоят винаги прекрасно, когато пораснат, независимо от каквато и да е аранжировка :nod:
Никога не е късно да засадиш клематис...
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Garden-to-be :)

Мнение от niania »

Много е красиво !
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1660 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Emilly1212 »

Lois, снощи влязох в албума ти във flickr... сън не ме хвана после...до сред нощите разглеждах... :potekoha: Невероятна красота е твоята градина, изумителна. И снимките ти - произведения на изкуството... :gush:

Отдавна не си слагала снимки тук, моля те, покажи ни твоята градина сега. :liubov: Толкова много я харесвам.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Емили, благодаря!
Дано не си стигнала до албума с манджите, че верно сън нямаше да те хване :)
В момента няма много за снимане и показване, розите прецъфтяха, клематисите изсъхнаха, ще видя какво мога да направя по тоя въпрос :)
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”