Моята градина - КОЙ КОГО

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5620
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1699 пъти
Получил благодарност: 1917 пъти

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Тутти »

Wenche,щедра 2017,да ти дава здраве,обич,сили и много прекрасни мигове с близките ти.И кучето да те радва с малки кученца, :stiskam:
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Оо, и над моята градина прелетели феи-орисници и такива хубави пожелания оставили !!
Благодаря, момичета ! Да е неизчерпаем изворът на благост и оптимизъм, от който се зареждате !!
Тути, още две седмици и ще знаем дали ще имаме бебета :stiskam:
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Margaritenia »

Ех, Wenche, не бях разглеждала твоята градина, такава прелест е!!! Вдъхновяваща!
Оцвети ми се вечерта!:))
Благодаря за тези изпълнени с цветно настроение снимки :tzvetentze:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2033 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Emilly1212 »

Благодаря на Margaritenia :tzvetentze: , че вдигна нагоре тази прекрасна градина.
Между другото съвсем скоро ми се завъртяха в главата едни снимки от градина, която съм гледала в Хобикафе, но не можех да си спомня на кого е градината и как да ги намеря отново. Спомних си един много красив каменен дувар, снимки на леската, спомних си снимката с шахтата, една страхотна книфофия....И ето - тази вечер ги намерих! Като започнах от първа страница отново.
Имаш прекрасно място, Венче! Стана ми толкова цветно и красиво! :gush: Ще чакам с нетърпение нови снимки!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Ха, Марги, аз мислех, че съм омръзнала на всички с двете перспективи на двора, дето ги показвам, пък то имало хора, които не са я виждали :lol: :lol:
Емили, накара ме и аз да надникна из темата. Мдааа, не съм от най-пъргавите, :oops: шахтата още я боря, тази година имам нов план за нея.

Изображение

Отива си и при мен снегът, има още тук-там дето са били най-дебелите преспи. И аз като всички вчера грабнах ножицата, но беше студено и ентусиазмът ми се изпари. Кученцето беше по-въодушевено.

Изображение Изображение Изображение
Lois

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Lois »

Малей. Мая чистофайницата :lol:
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Като си помисля, Lois, преведено на човешки език и аз не изглеждам по-различно след един ден градинарстване.
И шапка имам, и ботуши, ама ей тая визия никак не мога да я докарам.

Изображение
Lois

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Lois »

Еееееее :)
Тя е брала рози за букет, не е окопавала :)
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Ми те в нета всички рози берат, няма снимки на копачки за сравнение :mrgreen:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от tili »

wenche написа:Ми те в нета всички рози берат, няма снимки на копачки за сравнение :mrgreen:
:srofl: :srofl: :srofl:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”