Моята градина - КОЙ КОГО

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Did_ka
Двойно кафе
Мнения: 182
Регистриран на: Дек 4, '15, 15:33

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Did_ka »

Много си права за биричката :dovolen: Що се отнася до площта...докато сме млади и здрави ще се справим с всичко, после... Божа работа :gush: Как си захванала тази огнена Книфофия? Много ми харесва , но я намирам само на семена. А не съм сигурна, че ще успея да я отгледам от семе.
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Valentinka »

wenche написа:Изображение
Чудех се къде съм го видяла и най-накрая ми светна :D Много ми е любима твоята градина и редовно тайничко я посещавам :dovolen: Венче, вчера се сдобих с такава къдравелка и ми се иска да я оформя като дръвче - би ли ми показала Коконата с червилото в цял ръст, кога и как режеш, някакви капризи има ли? :nod:
Благодаря ти :gush:
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Валичка, моето лешниче нараства доста бавно, та не се е налагало да го режа с цел оформяне.
Преди година пролетта му махнах само най-долните клони, че се бяха забили в земята.
Не мисля, че ще е проблем да си го оформиш както искаш.
Повече работа ми създават правите клони, които непрекъснато избиват от присадката.
Не можах да намеря снимка в цял ръст, ще ти го снимам специално този уикенд.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1721 пъти

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Гео, граф »

Снимкиииии :svekurva: :svekurva: !!! Вени, защо се помотваш :evil: ? Искам снимки. Пък :!:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от calico »

и аз Венче искам снимки
и сигурно анемониите ти са разцъфтяли, щото моите от теб цъфтят обилно вече 10 дни
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Нещо не ми се получават снимките, Гео, едни синкаво-мътни. Снимам и трия, ей тука няколко да видиш.

Изображение
Изображение

Calico, и при мен дивите анемончета започват да се показват.
Изображение

Радвам се, че твоите са цъфтяли .
Но тази неделя с нов апарат :ieeee: Сега се сещам, че не съм проверявала, дали обективът не е мръсен :angel2:
sasha

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от sasha »

Венчееее,уникална е градината. Много премерена, а заедно с това цветна. А това оранжевото облаче какво е :hmmm:
Lois

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от Lois »

шибой е според мен :)
Венче, прелестно е. Дано и моите лалета са цъфнали утре! Пък ако успеем да се видим, ще взема и камерата :)
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Ех, Саше, колко си великодушна :gush: :gush: :gush:
Тази година се надявам и розите, и храстите да ме зарадват с изобилие. Ежеминутните визитации и инспекции на всяка пъпчица (при моите "простори" това е напълно възможно) са обнадеждаващи. Тъй че чакайте фотосесии тук - някъде към август, да кажем :liubov2:
А да, най-простичък шибой е оранжевкото, самоотглежда се.
Идвай, Lois, чакам ви :ieeee: Да не се заплеснеш по лалетета.
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от kesten »

Венче, гледах снимки от градината ти и в лалеената тема. Нямам думи.

Ако беше прието щях да настоявам да смениш името на темата: Вече е ясно кой е победил. Но нека новичките разберат през какво си преминала, за да постигнеш това великолепие.

ПРЕКРАСНА Е!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”