Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7268
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1281 пъти

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от ljuboznatelna »

Ako поливаш и ториш, никакви мискантуси не ти трябват. Туфите стават все по-големи и по-високи. Ще задуши всичко от юли нататък.
Другия вариант е да е на почтено разстояние и да служи за фон. Обаче дупката помежду какво ще я правиш....
Подходяща ми се струва тази, при мен си расте слабо, даже под натиска на другите взе да поизчезва. Ефекта ще е в класовете, които пуска още през юни-юли. Те стигат около метър. Разцъкай я в интернет да я видиш. http://zelena-prolet.com/Calamagrostis_acutiflora" onclick="window.open(this.href);return false; В началото са лилавеещи, после пожълтяват, есента стават бели.
Другия каламагростис е много ефектен, но чак септември. http://zelena-prolet.com/Calamagrostis_brachytricha" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от Valentinka »

Люб, ще поливам, ще торя рози, магнолията е там :hmm
Точно този съм поръчала при Миша http://zelena-prolet.com/Calamagrostis_brachytricha" onclick="window.open(this.href);return false;. За всеки случай, да има :D Но ми се вижда малка меду двете рози, не са много малки все пак. Аз мислех да е между двете рози - на прилично разстояние, разбира се - не пред тях.
Miscanthus gracillimus много го харесвам.
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от Valentinka »

Не бях ходила в градината от 15/01.И днес заварих сняг до средата на прасеца, вледенен при това и това Изображение

Изображение
Това е асмалъка над бялата маса-всичко е съборено... ММ и без това искаше да го прави на ново - е сега поне няма да бута
:lol:
На всичкото отгоре, хладилникът е спрал да работи и изхвърлих неприлично количество месце и риба.
Та такива работи... Иначе някои китки изобщо не ги виждам-тотално са затрупани, някои рози и те... Пък аз си мислех, че е замирисало на пролет като в Стз.
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
Lois

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от Lois »

Оле мале! Дълга зима, много сняг, и много поразии.
И нашият фризер се опитва да сдаде багажа, същата работа. Водата замръзнала, батерията в кухнята спукана...
Абе ще се оправим :)
РОУЗ

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от РОУЗ »

Преди няколко години чисто новият хладилник на вилата през зимата сдаде багажа, още беше в гаранция, от сервиза ни светнаха, че нищо му нямало, просто спирал да работи, когато температурата в стаята падне под - 14 ли беше, - 11 ли, вече не помня, пишело го в упътването.
На кого ще му хрумне да чете упътване за хладилник!? :o :lol:
Lois

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от Lois »

Божееее!!! Може ли да е от това? Ами да, то в хладилника е било по-топло от в стаята :lol:
РОУЗ

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от РОУЗ »

Нищо чудно, прочети упътването. :lol:
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от Valentinka »

Даа, това се оказа и при нас :shock:
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
РОУЗ

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от РОУЗ »

Глупости съм писала, сега видях, не минус 14-11, а плюс 14-11 градуса в помещението. :nod:
Lois

Re: Reve de Provence недалеч от Стара Загора

Мнение от Lois »

Оххх, което очевидно значи, че хладилника е по-добре да го оставяме отворен, че да топли, като ни няма :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”