Джули - една работеща мечта!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

Ава_и_мама написа:Привет, Джу!
Как е крачето? :gush: :tzeluvka:
Справям се! Лека полека.
Нещата ще се оправят...просто иска време.
но...клякането се отлага за наесен :mrgreen:
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от libra »

Помня вашето начало,красиво е при вас!
Стискам палци да мини крачето,до тогава -релакс.Сега ти е паднало да действаш домашните.
Да ти е жива и здрава мама!Много красива торта!
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1437
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 79 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от katina »

Джули, разглеждам градината ти за релакс, зарежда ме духовно. Излъчва много положителна енергия и не само заради красотата, която сте създали, а и защото е обитавана от добри хора :dovolen: :daaa: Поздрави за майка ти, да ви е жива и здрава, много е свежа на тия години :tzvetentze:
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от dar »

Юле, жива и здрава да е мама! Стискам палци за крачето.Прекрасна градина! :tzeluvka:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от tili »

Такъв е животът - ред сладко, ред горчиво - не ти дава да се отпуснеш нито за миг :( И това ще мине Джули! :stiskam: Много сте сладки тричките с Мама. Да е жива и здрава и да не я ядосвате, ей! :tzvetentze:
А градината си е градина, както казва dal и сама може да се гледа известно време. :)
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

Сегаа.....
както вече разбрахте ще се женим! :mrgreen: Не ние с на Мирелка татко и, :mrgreen: а Мирелка.
Имаме зет като мед , и искаме най хубавата селска сватба!
Датата е 26 август
Селска...щото ще е на едно село :mrgreen:
Ще взимат "момата" от вкъщи. Както вече се досещате, :mrgreen: всичко ще е опечено от жегата , всичко ще е умряло... и най вече вероятността да сме на режим на водата е почти 100%
Рози - едва ли ще има.. то и трева няма да има...
Очаквам преселение от къмто 50 човека да я "крадат", което за мен е и излишно...и несъобразително с домакините...ама щом така им е "традицията" - така да е!
Защо ви разказвам това ли?ЗАЩОТО ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩ.
Всяка една идея ще ми бъде полезна, относно украсата на градината за да стане едно хубаво място за снимки.
Воали, чадърчета, висящи украси от дърветата...украса на басейна и в басейна, какво ли не ми мина през главата. :mrgreen: Но бягам хаотично през тях и не мога да се съсредоточа. Обзела ме е треска значи :mrgreen: Цялостна концепция ми е нужна.
Темата на сватбата е жито! Слама, :mrgreen: , дърво, рози... ама без рози, щото рози - няма! :mrgreen:
И така дами, и господа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ударете едно рамо на приятел!
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
wenche

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от wenche »

Честито, Джулс ! Да е много щастливо детето ти !

Та значи темата със сламата много добре ще ви пасне на агро-метеорологичните условия. Даже не чакай да ви спрат водата, спирай поливането на тревата по-отрано, за да влезе и тя в темата.
Идеи в Pinterest-а със слама колкото искаш, вие сте креативни и ще го измислите, нищо че сега си в паника. А ние можем да се забавляваме да качваме тук снимки.
При всички случаи внимавайте да не ви боцка ;)

Изображение

Виж, ако ти трябват допълнителни ръчички за украсата, не се притеснявай да викаш HELP!
Последно промяна от wenche на Юни 23, '17, 15:15, променено общо 2 пъти.
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

Това е идеята Венче :mrgreen: Всеки да ми качва каквото му харесва, подходящо по темата, а ние да се хванем да най-доброто и да го реализираме! :mrgreen:
това за поливането е чудесно... тъкмо пейзажа ще е сламен...Тюх...само дето се ядосвах толкоз време , че ще е изгоряло... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
wenche

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от wenche »

Може би сега е моментът да се снабдите с житни класове за декорацията, защото до август може и да са ожънали !!
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

wenche написа:Може би сега е моментът да се снабдите с житни класове за декорацията, защото до август може и да са ожънали !!
Всички са организирани тази и другата седмица да жънат на ръка жито.
Не сме много наясно с главата надолу ли да го сушим, или на леса?
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”