Джули - една работеща мечта!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

и... Много ме боли когато нещо което обичам, си отиде от мен.
Още повече , не защото му е дошло времето... а от ръката на безсъвестни хора, които слагат филии с антифриз , като примамка за скитащите кучета. Котките си не може да вържем... но мъките от разядените вътрешности не могат да бъдат сравнени...
Всеки ще получи това, което е дал , един ден!
Надявам се да е така...
Като се завърнахме в неделя, намерихме Лари/или както го наричахме Гергин/ пред вратата...чакал ни е милият. Надявал се е да му помогнем...а ние закъсняхме. :snif:

Изображение

Изображение
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от ra4eto »

О,мила:( много съжалявам за душичката малка.Това е ужасно!Хората не разбират колко и как вредят на всичко до което се докоснат.
Обзема ме безпомощност и ярост при подобни случаи:(
dal

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от dal »

мила , не се товари така ....никой не знае какви поражения имал е бедният ...
и пристигнали и окъсняли - някой така го е наредил , съдба ли кьорав късмет ли господ ли
докато ивка живееха на вилата лятото преди години съседът стреляше по котки с пушка и на тяхния мартинчо телце на решето и не можахме да го спасим...сега ми мина през филма...

лошите хора са плъзнали навсякъде и се множат

просто гледай напред и като пиша давам и на мен си кураж , щото и нашия коко го е окъсал сиромаха и е болен и жален , ако че го влачим през ден на ветеринар....
май аз последна кандисвам , ще опитам утре някакъв нов антибиотик и ако не даде ефект , лоша работа ;
не сравнявам щото котарачето ти е младичко , пък коко живее 70 ти живот , ами гледай как да увардиш останалите :liubov:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от calico »

еееех, Джули, прегръщам те. Как само те разбирам, тази безпомощност и безсилие...и гняв
има такива хора Юлче, има :cry: :cry: :cry: и понякога пътищата ни се пресичат с тях. Съжалявам. :snif:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от Тутти »

Джули, отвратителни хора има навсякъде. Представям си как си се почувствала като си видяла котенцето в това състояние. Не се упреквай, трудно щеше да направиш каквото и да било, дори да си била там. Така е следвало да се случи, да не виждаш последните му минути. Прегръщам те.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от Emilly1212 »

JuliS :gush: много съжалявам за котенцето, знам и как се чувстваш...Преди много години лоши съседи отровиха първото ми и най-обичано коте...никога няма да го забравя. Ужасни са някои хора - умът ми не побира как могат да причинят страдание на живо същество. И там да си била, едва ли си щяла да можеш да помогнеш. :scry: :cry:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Стаси
Кафевар/ка/
Мнения: 803
Регистриран на: Май 18, '14, 18:45
Местоположение: София, Редута
Дал благодарност: 5 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от Стаси »

Джули много съжалявам за котенцето ти. Не се упреквай. Нищо не е можело да му помогве, дори и ако си бяхте вкъщи.
На дъщеря ми й отровиха така котето в Атина. Там апартамента беше на партера и то си обикаляше както си иска наоколо. Тя беше в страшен шок тогава, че не е могла да му помогне и е умряло в ръцете й в мъки. Душицата още нямаше и годинка. Злите хора наистина са навсякъде.
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от tili »

Преди години ми отровиха любимата кучка Лъки в двора. Не можахме да я спасим. Има такива садисти навсякъде.
Горкото котенце :cry: :tzeluvka:
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

Изображение

Изображение

Изображение
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”