Джули - една работеща мечта!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

знам , че напразно се притеснявам...ама пусто... искам да стане неповторимо, па макар и на село...
ето днес направих етикетите на бутилките за ракия. Шишето не е такова, ама не са при мен че да ви го покажа :mrgreen:

Изображение

Изображение

Изображение

шишето е ей такова :mrgreen:
Изображение
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

И цитата, който ще виси над камината...т.е. над главите им, зад младоженческата маса
Изображение
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от Emilly1212 »

Браво Джулс! :tzvetentze: Всичко ти се получава перфектно! Нормално е да си притеснена, но ще е чудесно, ти правиш събитието да бъде неповторимо!
А цитата е страхотен ! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

Вчера дохйде една жена от ”чистотата”, дето се занимава с поддръжката на цветята в парка...
Понеже още не мога да клякам, не мога да си оскубя бурена там ,където косачката не влиза...
Днес установих пораженията...
Всички декоративни треви са оскубани до корен..дори високите и цъфналите.Пожалена е само еедна Зебрина...щото съм я привързала с канап.
Една роза е изцяло дялната през присадката...и един климатис изравнен със земята...може да го е помислила за поветица...знам ли...
Но е оставен бурен като -червена детелина, овчарска тобичка и дори...една млада коприва -добре оплевена. Всичко това на един малък участък от градината...но най важният като разположение...
Дали се ядосах...май не :mrgreen: явно така ми се е свила душата с тази сватба...че всичко друго ми се вижда не чак тъй притеснително :angelche:
Днес ще идва пак. Смятам този път да е под контрол
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от libra »

Джулис,ще стане сватбата,не се притеснявай чак толкова.Дефектите на градината само ти ще си ги знаеш.
И аз имах посещение на градинар -сряза поливната,счупи кран,оскуба 2 пъти една драгоценна кампанула / от Холандия/,след като първия път я изрових от камарата боклук и я засадих,,подряза половината английски рози като ЧХ / с разрешение на ММ/.Едва ги убедих и двамата/градинари/,че не му е времето сега за резитба на рози с пъпки.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от pepelqshka71 »

Джулс, следя темичката ти, но на пръсти всеки път се измъквам, не защото не съм съгласна с нещо, а защото ме оставяш без думи. И сега ми е беден речника, но да знаеш, че твориш вълшебства и сватбата ще е вълшебна. Шапка ти свалям до земята и :sbow: :sbow: :sbow: . За градинката не се тревожи. Със сигурност гостите няма да обърнат внимание, че нещо е оплевено по погрешка. Ще имат достатъчно други красоти за гледане :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от tili »

Всичко е перфектно! Надничам понякога, но какво да пиша като се справяш толкова добре, Джули :nod:
Ще бъде сватбата на годината! :stiskam:
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

Благодаря ви дами :tzvetentze:
то незнам дали ще е сватбата на годината... :mrgreen: ама я ми кажете какво да правя с Ани Дюпре откършен клон от присадката с част от присадката??? Във вода да го слагам ли или да го забия някъде и да видим дали ще стане?! Доста голям клон е...и ми свиди да го изхвърля
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от JuliS »

Нещо снимките изчезват от Прикачи... :oops: голям проблем като не работи TinyPik :hmmmmmm:
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2768
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 17 пъти
Получил благодарност: 81 пъти

Re: Джули - една работеща мечта!

Мнение от vladislava78 »

Браво Юле! Всичко е прекрасно! :angelche:
Пробвай от тук http://savepic.org/index.php" onclick="window.open(this.href);return false; ползвам ги от години снимките не изчезват. :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”