Моето предизвикателство!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7664
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2202 пъти
Получил благодарност: 1227 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Момичета благодаря ви. Притичвам на бързо, че от вчера съм акушерка. Деа роди 7 бебета през ноща, а току що умори едно :ufff: . Офф, скапана съм. Снощи от 8- та сутринта до 7 съм стояла с нея. Голяма гадина е. Разби оградата на клетката и донесе кученцата на барбекюто. Реди ги по пейките :ufff: - е кажете това какъв майчин инстинкт е :eeeh: . Преди малко е залегнала едното и докато ММ я повдигне - то издъхнало :cry: . А са такива мишлета. Но затова в другата тема.
Чакай сега да видя какво не му харесахте на краля :D . Първо не е разцъфнал още като хората и Второ-но на първо място - СЛАБ ФОТОГРАФ. На живо да знаете, че е великолепен. Розите тепърва почват, та всяка свободна минута ще тичам с фотото :nod: .
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5271
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 96 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Daniela Pargu »

Пепеляшче, не се чуди - просто Деа е голяма купонджийка - затова на барбекюто ги води!Пък ако там има и телевизор - търси им бавачка :hihihi: :daaa:
Да са ти живи и здрави ! :gush:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5623
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1704 пъти
Получил благодарност: 1919 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Тутти »

Не се сърди на Дея, тя иска да е до вас в този момент, затова ги примъква в къщата. Не си харесва клетката, може би. Трудно е с малки кученца, стискам палци да се оправи всичко.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7664
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2202 пъти
Получил благодарност: 1227 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Мама Деа с отбора. Вдигнах ръце от нея - ние носим бебетата в нейната къщата , тя ги връща обратно. Сковахме набързо голямо креватче и сега са на барбекюто :lol: .
Изображение

Това е Ава на 4 часа
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Ава_и_мама »

:tzeluvka: :gush: :-P :sevil: :srofl: :ssvirka: :slove:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7664
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2202 пъти
Получил благодарност: 1227 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Бенджамин Бритен
Изображение

пърпъл слаш
Изображение

грахам томас
Изображение

чипъндейл
Изображение

розариума
Изображение

луис клементс
Изображение

мунстед ууд
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15881
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 1705 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Гео, граф »

Ей, Пепеляш, и ти стана баба, а :lol: ? И то на цял отбор разбойници. Колко са? На снимката броя шест, но може някой да е извън кадър. Айде честит да ти е отбора :sbear: :tzeluvka: :daaa: !!!

По повод следващите снимки - при Калико лани видях на живо Чипъндейл и ми омекнаха колената, падам си точно по такива навъртени гюлове. Естествено и всички други са разкошни :nod: !

Голямо удоволствие ми е да следя развитието на твоята градина :liubov: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7664
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2202 пъти
Получил благодарност: 1227 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Баба съм Я :lol: . Правилно броиш-шест са. Бяха седем, но...тя задуши едното. Дано отчува тези, че е малко неориентирана
Чипъдейла го показвах, но още не е разцъфнал изцяло. Ей го те:
pepelqshka71 написа: Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Zory
Кафевар/ка/
Мнения: 771
Регистриран на: Юли 29, '10, 15:17

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Zory »

Eх, че сладки бебчета! :D
Малката Ида

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Малката Ида »

Горда баба,със прекрасна градина! :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”