Моето предизвикателство!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от маргото »

Пепеляшке, много хубави и разнообразни рози имаш, и за тези жеги доста свежи изглеждат! :sclap:
Щамбата на Димов, Айсберг ли е? Китайското момиче става ли висока, как се представя при теб?
Къщата е станала много добре, и двора просторен...всичко е много красиво! :ieeee:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Ауу Либре, изчервих се :nod: И у нас се е препарирало. От 80 рози само тези едва кретат. Жега, суша и комари. Ако някой иска сървайвър - да заповяда :hihihi:

Ем, градина няма. Кътовете са за пререждане, а тревата половината изсъхна. Като знам какво беше напролет и какво е сега, направо ми се :cry: . През събота пръскам с топсин, моспилан и листна тор. Не помага при всички. Най зле са лавендер айс и хайди клум. Почти без листа са. Абсолютлито се представя прекрасно. Постоянно е с цвят, макар и да не е окичена като с първия цъфтеж.

Марго, от толкова рози само тези са бойци в тези жеги. Щамбата на Димов не знам коя е. Купих я като 44 номер. Китайското момиче и сега е окичена с цвят, но прецъфтява и затова не я снимах вчера. Тя от всички рози не е спирала да цъфти с много цветове обилно. Има малко черни петна. Стана висока около 130см.

Благодаря за похвалите. Чакам да захладнее и да започвам с прередбите. Работа за целия китайски народ има, само време и отпуска няма.
Поздрави на всички :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Светката »

Пепеляш хич да не ти пука.И при нас е същата работа.Като минат жегите и ще се наредят нещата.
Сега да щадим здравето си в този адски пек. :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Да дам малко отчет до къде я докарахме. Къщата от вън е готова. Санирана и спретната. Стълбата за втория етаж и тя готова. Остана да махнем тази грозна козирка под стълбата дето е за мазето, ама май няма да успеем тази година.
Изображение

И барбекюто облякохме, че идва сезона на мръвкитеее :ieeemyzh:
Изображение

Бавничко започнахме и вътре. Положихме тръбите за парното и подовото
Изображение

След това замаска и камината в единия ъгъл. Тествахме, работиии :ieeemyzh:. Ауу, няма снимка как гори, ама нищо де - ще покажа по натам)
Изображение

И малко есен
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Margaritenia »

Леле, Пепеляш, такъв сръчен и трудолюбив отбор сте!!!! :sclap: :sclap: :sclap:
Всичко става страхотно! Браво!
Къщата е неузнаваема и е много кокетна:))) козирката даже не я забелязах...а бербекюто е супер, със здраве да си го ползвате винаги с приятна компания на сладка раздумка!
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от liubami »

Браво на цялото семейство!Дълги години да ви радва !Нека топлината не излиза от вашият дом!
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Margaritenia, liubami, благодаря за хубавите думи. От сега казвам, ако някой има път в нашия край да се обади ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! Имам нужда от цветарки, за да си вдигна малко духА. Нещо ми е скапано напоследък. На РД на форума не мога да отида, но пък чакам с нетърпение да дойде за да се заредя от вашите снимки.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Deleted User 2919

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Deleted User 2919 »

Да ви е топла и уютна къщата, много много години живот в нея.!
[video][/video]
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от макс »

Пепеляшке чудна работа сте свършили много е красиво и топличко ще бъде, а камината е прекрасна много обичам камините като котарак съм все пред нея седя :lol: и си представям как пукат дръвцата ,и гадинката е цветна все още браво
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от Emilly1212 »

Пепеляшче, браво на вас, браво! Къщата е станала страхотна, а и вътре напредвате! Ще стане прекрасно! Желая ви завинаги да имате тази хармония, обич и уют във вашия нов дом, който сте създали! :liubov:

Градината ти е прекрасна! :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”