Градината на Nadin

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Deleted User 5091

Re: Градината на Nadin

Мнение от Deleted User 5091 »

Една от любимите ми градини :liubov: с много интересни цветя и прекрасно съчетани :tzvetentze:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градината на Nadin

Мнение от hosta127 »

Надин, не бях влизала в градината ти , но сега така се разхладих и освежих, толкова е естественно и красиво при тебе, свежо и приятно .... сигуно не е такава жега както при нас , :gush:
Много е хубаво при тебе, Наде :liubov:
wenche

Re: Градината на Nadin

Мнение от wenche »

Хм, скрита лимонка е Надин, баламосва ни, че уж само миниатюри :tzeluvka: , сега ще искаме още панорами.
А за розите - аз ако имах такива, щях да ви проглуша ушите, а Надинката им отмъщава с пренебрежение :svekurva:
Искаме още, искаме още ....
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7217
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 28 пъти
Получил благодарност: 398 пъти
Обратна връзка:

Re: Градината на Nadin

Мнение от nadin »

ох нямам никакви снимки . Първо на море , после една седмица с ангина, а сега зелената морава ( която не е много зелена защото не се полива ) е заета с палатки. Децата 6 броя сега спят навън на палатки, защото не знам защо.
Така че от панорамните сними нищо няма да излезе. Розите естествено сега не цъфтят щото им е жега и щото са капризни. Другото е само на листа и тука там някоя кампанула нацъфтяла. На дара и дължа голямо благодаря за кампанулата от миналата година - много готина. Ще се опитам да снимам нещо този уикенд ама не очаквайте красоти.
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градината на Nadin

Мнение от hosta127 »

nadin написа:Изображение
то красотата е в градината ти , НАДИН, НЕ МОЖЕШ Я ИЗТРИ :tzvetentze: Толкова свежест и зеленина .. :tzeluvka: а това синичкото какво е ,Надин ? Ако се хваща от семенце ще ми събереш ли малко като идваш насам ? Вчера пак се срещнахме сйс сестра ти в магазина, купи храна за котетата, и тя като мене ги храни ,милата ,каза че на есен си тука ,много ще серадвам дасе видим, живот и здраве ...чакам те с нетърпение :daaa: :gush: :gush: :gush:
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7217
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 28 пъти
Получил благодарност: 398 пъти
Обратна връзка:

Re: Градината на Nadin

Мнение от nadin »

Това е ниска кандилка. Аз ще идвам началото на септември за една седмица към вас и ще ти дам каквито семена имам от кандилките.
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5271
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 101 пъти

Re: Градината на Nadin

Мнение от Daniela Pargu »

Надинка, страхотна ти е градината!
А като знам и за дребните съкровища... :potekoha: :sheart: :sheart:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 345 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Градината на Nadin

Мнение от Di_Va »

nadin написа:... Децата 6 броя сега спят навън на палатки, защото не знам защо.
...
Ми защото са деца, Наде :lol: ! Макар че и поотрастнали човеци понякога копнеят за палаткова романтика ;) , не че съм от тях, но познавам такива.
Иначе знаех, че си от търпеливите и внимателни с дребните растения и детайли, цветари, но и паноромите си ги бива! Много свежест и спокойствие излъчват, явно се справяш и на микро, и на макро ниво!
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7217
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 28 пъти
Получил благодарност: 398 пъти
Обратна връзка:

Re: Градината на Nadin

Мнение от nadin »

малко снимки от вчера. Виждат се новите места дето още са в процес на правене, и палатката, и разсадите дето още не съм им намерила места.

Изображение

Изображение

Изображение

Това е един живовлек с шаренои листа от Миша. Страшно си вървои с тъмнолистните иглики и другите бондюрни.

Изображение
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7217
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 28 пъти
Получил благодарност: 398 пъти
Обратна връзка:

Re: Градината на Nadin

Мнение от nadin »

Изображение

Изображение

Изображение

едни от силивряците и от уирландксите иглики - добре понасят жегите за сега:

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”