Градината на Боги :)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Градината на Боги :)

Мнение от boggy »

Изображение

ето го пак :( Ужас, мен много ме е страх от змии. Съседната къща не се обитава и смятам,че там са се навъдили много змии. Как е попаднала при нас незнам, добре,че беше 14ч децат спяха, ако я бяха настъпили ....не ми се мисли....след това повече не сме виждали ....
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Градината на Боги :)

Мнение от sofy »

И аз много се страхувам, затова гледам да огранича тревите, колкото и много да ги харесвам. Дано нямате повече срещи.
Много ми харесва двора, прекрасни кътчета си създала!
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 186 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Градината на Боги :)

Мнение от Ема »

Боги, изчетох темата ти и освен че съветите, които са ти давали момичетата през годините, ми бяха страшно полезни и ми дадоха някои идеи :dovolen:,
останах в захлас от къщата. За оградата разбрах, че е заварено положение, но за къщата нищо не пишеш. Стара ли е, нова ли е, или стара плюс нова част достроявана, каменната част ми е много интересно как е изпълнена, стените изцяло ли са от камък или само фасадата? Разкажи малко повече за това съкровище :liubov:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Градината на Боги :)

Мнение от libra »

Брррр,че кой обича змии, само Wenche ?
Тази снимка не е от сега,нали?Дано не ви притеснява повече.
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Градината на Боги :)

Мнение от boggy »

Изображение

Вижте какви стени има в наше село :) Не само у нас е така :) Цялото село е така, с такива стени, с такива камъни. Може би къщата ни е една от малкото в селото, която е само от камъни. Някой ме беше питал. Така я купихме, беше без прозорци :( , но пък каменна цялата.Направихме топлоизолация вътре само, за да запазим камъните отвън :)

Изображение Изображение Изображение

Така направихме паркинг мястото, за да не газим по тревата.

Изображение

Този сезон сложих ветробран на терасата, защото е северно и е много студено.Малко е грозно, но предпазва идеално!

Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Градината на Боги :)

Мнение от Тутти »

Хич не е грозно.А и от вътрешната страна имаш перденца за уют и за красота.Получило се е много добре.Така можеш до късно да си на терасата.
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Градината на Боги :)

Мнение от boggy »

Изображение Изображение
Да ,да стана си стаичка, иначе вечно духаше вътре и при по-студено време не се стоеше там, а сега дори и да вали една духалка да слпжиш пак ще може да си пиеш кефето или ракийката :D :D :D
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 341
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 79 пъти
Получил благодарност: 249 пъти

Re: Градината на Боги :)

Мнение от радост-31 »

Здравей , Боги ! Много ми хареса при теб (освен частта със смока , изпитвам силен ужас от такива животни ). А от всичко наи-много ми хареса философията ти за голямата ливада - децата наистина имат нужда от пространство за игра. Решиш ли да им завземеш част то терена - губиш. До скоро ходещата ми беля беше само една и картинката беше малко тъжна. Вече белите са ми две и ..... И отделно двете кучета ... Купонът е пулен. ;) Децата са деца за кратко , а останалата част от вечността е за китки . :tzvetentze: Чакам с нетърпение още снимки от това райско кътче. Весели празници!
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Градината на Боги :)

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Боги! :tzeluvka:
Посрещни я с радост, изживей я с любов и я изпрати с успехи!!!
Късметът и здравето да бъдат постоянни гости в дома ти!!! :liubov:
Изображение
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Градината на Боги :)

Мнение от boggy »

Благодаря ти Кайра , много мило :) Желая и аз много здраве и успехи на всички :)
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”