мечтана градина.. но по-късно.

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 306 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: мечтана градина.. но по-късно.

Мнение от Di_Va »

Кестен, много хубаво е в този ъгъл, и не само в него, де! Целият двор ти е приказна мечта! :tzvetentze:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: мечтана градина.. но по-късно.

Мнение от Noel »

Няколко пъти се връщам да гледам тази дантелена тента :dovolen:
Кестенче,уникално се е получила :daaa: ама много ми харесва :D
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: мечтана градина.. но по-късно.

Мнение от kesten »

Di_Va, благодаря, става.. става и аз много и се радвам на градината./нескромно, но всички знаем колко труд полагаме и за едната радост на сетивата е/

Ноелче, а представяш ли си когато вистерията и кивито покрият всичко и даже на съседите гредите. То зад оградата още 50см са мои, така че няма да се сърдят. Между другото една съседка от улицата преди две години засади вистерия на асмалъка и в другия край киви. От астмата вече няма и помен, а вистерията е покрила поне 6-7кв.м. Рехаво де, но е покрила, кивито да не говорим- превзело е поне два пъти повече.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: мечтана градина.. но по-късно.

Мнение от zeleno »

немога да фокусирам колко са здрави железата , но ти за всеки случай , за тази вистерия си купи и една голямжка ножица , някоя по-специална де :hihihi:
и рipi беше описала подробно как я режат / дано не съм объркала другарчето , което беше писало :hmmm: /
отивам да проверя
ето
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=49&t=2474" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: мечтана градина.. но по-късно.

Мнение от kesten »

zeleno написа:немога да фокусирам колко са здрави железата , но ти за всеки случай , за тази вистерия си купи и една голямжка ножица , някоя по-специална де :hihihi:
и рipi беше описала подробно как я режат / дано не съм объркала другарчето , което беше писало :hmmm: /
отивам да проверя
ето
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=49&t=2474" onclick="window.open(this.href);return false;
Zelenko, знам ли колко е здрава конструкцията. Предупредих че ще носи голям товар и майстора уж го съобрази. За ножици си имам, от онези големите дето режат от разтояние, а как да е режа се уча за сега на теория. Благодаря за линка :tzeluvka: . Почвам да чета внимателно.

ПС: Не е в тази тема описанието за резитбата, но много се радвам че ме насочи да е прочета. Разкошна глициния, а и цялата градина си е мечта :liubov:
wenche

Re: мечтана градина.. но по-късно.

Мнение от wenche »

Кестенче, честита нова придобивка. С всеки сезон градината ти става все по-красива и стилна. Винаги, когато се поразходя при теб, ми идват мисли за спокойствие и релакс, а не за мотика. И ми иде да оскубя при мен всичко дребно и разпиляно, резултат на необуздана лакомия.
Аз нямам вистерия, но се радвам на една съседска, която отглеждат досущ като лоза - едно основно стъбло и всяка есен оставят на 20-30 см страничните клони. Цъфти умопомрачително. Дано не забравя да ти я снимам.
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: мечтана градина.. но по-късно.

Мнение от kesten »

wenche написа:Кестенче, честита нова придобивка. С всеки сезон градината ти става все по-красива и стилна. Винаги, когато се поразходя при теб, ми идват мисли за спокойствие и релакс, а не за мотика. И ми иде да оскубя при мен всичко дребно и разпиляно, резултат на необуздана лакомия.
Аз нямам вистерия, но се радвам на една съседска, която отглеждат досущ като лоза - едно основно стъбло и всяка есен оставят на 20-30 см страничните клони. Цъфти умопомрачително. Дано не забравя да ти я снимам.
благодаря Венче, и аз много се радвам на този навес. На Вистерията за сега изрязах всички излишни клони стартиращи от долу и оставих две стъбла да гонят покрива.

Иначе, вярно е, мотика не въртя всяка седмица, но ходя с наколенка и лазя да скубя плевели из тревата. Неравна е борбата с тревистите плевели:mrgreen: Няма идеално щастие. :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”