Двор за розови храсти и сладко от смокини

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от calico »

Дал, жива и здрава да си :liubov:
откога чакам снимки от Краси, а тя крие ли крие това съкровище дето го има
Ей това е двор, и градина, и място дето да си напълниш душата със звуците на природата.

Краси, слушай, имам голяма молба и това дори не е молба :svekurva: - искаме снимки на всички божури като разцъфтят. Ти имаш направо божурена гора. :potekoha: :potekoha:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от calico »

Дал, жива и здрава да си :liubov:
откога чакам снимки от Краси, а тя крие ли крие това съкровище дето го има
Ей това е двор, и градина, и място дето да си напълниш душата със звуците на природата.

Краси, слушай, имам голяма молба и това дори не е молба :svekurva: - искаме снимки на всички божури като разцъфтят. Ти имаш направо божурена гора. :potekoha: :potekoha:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
bell

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от bell »

Не е истина :shock: Вале, това е цяла приказка, която ни разказа и показа. Зелените поляни, големите дървета, хамака, розите, цветята.....ама, Краси защо не качваш? не сме лоши и сме умерено досадни :angel2:
лимонада с мента и лимон :hmmm: това изглежда прекрасно съчетание, което няма да пропусна да пробвам. Вярвам, че чудно сте си изкарали :liubov:
dal

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от dal »

Малко да допълня преди да влезе и да помете с мен
В Красини всичко е с атмосфера , хола мебелите чашите чиниите , абе всичко и е от сой!
Пихме ликьор от орехчета в опушени малки чашки!
Пипнах слончета от абанос
Има страхотни покривки
Из двора има старинни неща автентични които един антиквар би утрепал за тях да ги докопа !
Изядохме крем карамела без да и дадем да го обърне в прозрачни малки панички със златен ръб !
Някак обаче наша Краси ги пречупва през модерното ,актуалното и те засияват в нашето забързано време.
Аз в качеството си дето просто не знам накъде и от къде съм , истински релаксирах , отдъхнах , прогледнах и ми се изветри главата! Имаше и кокошчици , ама там тя може да си ги показва , не съм питала все пак!
Беше истински хубаво!
Розите и дето са и от резници са големи и прекрасни , всичко ще цъфти
Надявам се да изпратим папарак със свестно фото съвсем наскоро , да допълни образите и картината :tzeluvka:
Последно промяна от dal на Май 11, '15, 21:25, променено общо 1 път.
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Албена »

Благодаря,Дал! Много се зарадвах ,че темата на Краси е изкочила отгоре.
Липсваш ми ,Краси! :tzeluvka: Не те мяркам често из темите. И недей да криеш тази прекрасна градина. :nod:
bell

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от bell »

dal написа:Малко да допълня преди да влезе и да помете с мен
В Красини всичко е с атмосфера , хола мебелите чашите чиниите , абе всичко и е от сой!
Пихме ликьор от орехчета в опушени малки чашки!
Пипнах слончета от абанос
Има страхотни покривки
Из двора има старинни неща автентични които един антиквар би утрепал за тях да ги докопа !
Изядохме крем карамела без да и дадем да го обърне в прозрачни малки панички със златен ръб !
Някак обаче наша Краси ги пречупва през модерното ,актуалното и те засияват в нашето забързано време.
тази атмосфера се усеща и без думи.... много ви се радвам... :liubov: и наздраве с една опушена малка чашка!
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от краси кубарелова »

Благодаря, Дал! Така си го докарала от лаф и снимки, че не можах да си го позная двора! Калико, при мен папараците са само вносни- или от Нова Загора или от Плевен, тази вечер от чужбина даже :lol:
bell, бях с невероятни жени тези дни
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от calico »

Краси, варненската група да не спи, ами да папарачи, що не се съберете на едно кафе при теб като разцъфтят още неща- божури, рози...

така се радвам за вас, дето сте си яли там бялото сладко, тъкмо се чудех що Дал не се вижда тия дни, а то как хубаво сте зачезнали там
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Noel »

Краси,липсваш,момиче :snif:
Градината,срещата-всичко ми е на сърце :liubov:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от краси кубарелова »

Цяла Варна е разкопана. Вчера имаше такова задръстване, че пътувах два часа , а изминах три километра, толкова е пътя от центъра до вкъщи. Като видя липата ми олеква. Толкова съм благодарна и щастлива, че живея в рая :ieeee: Изображение
Ще има сладко от смокини и тази година Изображение
Райската ябълка :daaa: Изображение
Светът е пълен с непознати хора...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”