Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Мнение от Гео, граф »

Ноел ми взе думите от клавиатурата :daaa: ! Точно саксии ми изникнаха пред очите - едни ми ти яки мушката с едри цветове, и стелари, и висящи сакъзи, и канадчета... и квото се сетиш :daaa:

Я гледай какви саксиени храсти има :nod:

Изображение

Я виж каква арка може да се спретне (стига да има място де)

Изображение

Ето как гърците решават въпроса:

Изображение

Или така:

Изображение

Във Франция:

Изображение

На Родео Драйв в Лос Анджелос ;)

Изображение

А това не е ли nice :nod: ...

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
pantazieva
Кана кафе
Мнения: 574
Регистриран на: Май 25, '12, 23:19
Местоположение: Смолян

Re: Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Мнение от pantazieva »

Ноелче, благодаря...завърнах се и да чукам на дърво, да не се налага да отсъствам пак задълго...и вие всички ми липсвахте :gush: :gush:
И аз също първо реших да сложа саксии и така направих първата година,но сега розите вече пораснаха и взеха мястото на саксиите...освен само от едната страна да пробвам :hmmm: ,но ми се струва,че ще стане много притрупано... мога да приема всякакъв вид шарения и комбинации но само от рози :angelche: :angelche:Не знам дали има някакви варианти за треви в саксии-само зелени растения да пробвам ,да контрастират на розите.Иначе страхотни варианти сте ми предложили-всичко ми харесва :daaa: Вижте как изглеждаше стълбата със саксии,но тогава розите бяха още мъничета и не им пречеха .Сега съм махнала всякакъв вид други цветя освен рози в двора и петунии от другата страна на къщата
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Мнение от Noel »

Лелееее... :potekoha:
Чудо е било :D
Щом не искаш шарено,още по-лесно-насади си здравец,винка и хлорофитум
ето го
Изображение
много ми е любим,а в Бургас го садят сезонно по градините.
Роза ако насадиш,не знаеш в бъдеще какво ще стане,току-виж след година-две се наложи да я изкореняваш.
Ако все пак не ти се занимава със саксии,може и дива лоза да се посадиш,но и трябва парапет :nod:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
denitsavm

Re: Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Мнение от denitsavm »

Пантазиева, и на мен липсваше :tzeluvka:

Вземи ги боядисай тия стълби и махни мокета. На мен лично ми идва в повече това зелено :angel2: /все пак не е мое де, надявам се да не те засегнах :oops: / Ако имаш възможност за парапет - екстра и розата да си се покатери по него за да поскрие стълбите :daaa: , пък саксии няколко също, но аз лично вече не препоръчвам много саксии, защото 2 дена да те няма ако е е жега и половината са си отишли :hmmmmmm:
pantazieva
Кана кафе
Мнения: 574
Регистриран на: Май 25, '12, 23:19
Местоположение: Смолян

Re: Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Мнение от pantazieva »

Дени,знаеш ли колко го умувах този мокет...хич не ми се слагаше,но все пак стълбата не е наша и не знам как ще реагират , ако я боядисам или сложа плочки /въпреки,че според мен трябва да са доволни / Много ми се ще да направим някакъв парапет, розите да пусна по него...
Аватар
stasi85
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Юни 19, '15, 11:40
Местоположение: София/Родопите.... и по света
Обратна връзка:

Re: Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Мнение от stasi85 »

Красота,красота :tzvetentze:
http://stasi85.snimka.bg/?user,albums

Когато носиш в себе си душа няма как да паднеш защото ти винаги летиш
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Мнение от calico »

Стига бе, какво й е на стълбата. Стълба, каквато имат всички къщи, какво толкова не й харесвате :svekurva:
Ми ако се ходеше по нея и се ползваше, изобщо нямаше да я коментирате, приема се като даденост. Е, още си е даденост. А парапет е хубаво да й сложите, нормално е за една стълба. :angelche:
Според мен саксии с цветя там е претрупано

Пантазиева, направила си райски кът, като гледам какво е било :liubov:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Градинката на Пантазиева -помагайте!:)

Мнение от Titi »

На мен пък не ми е претрупано със саксиите, харесва ми толкова шаренко и весело. Верно, че си направила чудеса с това, което си заварила. На мен най-добре биха ми стояли стълбите, ако се облекат с камък, ето от този тип /използвам снимката на Димана/
Изображение
Ще се вържат с розите съвсем естествено и няма да има нужда нищо да слагаш по тях. Нали хем не живее там човекът, хем няма никакво намерение да идва да живее, пък да се притесняваш какво евентуално би могъл да каже... Ми попитай го, щом се притесняваш.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”