Пролет зад оградата

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Пролет зад оградата

Мнение от дара »

rumivarna написа:Даре, :shock: :potekoha: останаха ми очите закачени на оградата ти :lol: Няма просто какво да кажа от възторг :daaa: Дано винаги да е така, както на снимките - красиво, чисто, девствено :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Руми, страшно се надявам да е така,но сигурно няма да е задълго :snif: :tzvetentze:
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Пролет зад оградата

Мнение от Diyana »

denitsavm написа:Аз практикувам усилено форумен туризъм :nod: При който не ме е поканил, при него не съм отишла, все още :hihihi: , това важи за близките градини :nod: За по-далечните си трябва план, но все пак успяваме да се организираме понякога :nod: Ще мина аз през Дарината река ;) ... жалко, че максимумът на разходката е 2-3 градини, просто не стига времето :snif: , а в Пловдив и околността сте половината форум... та там по-бавничко ще стане, но ще стане :daaa:
Еми Дени...с преспиване ще става работата :lol: Ние сме бая от тоя ръкав и не е добре някой да се чувства пренебрегнат...затва ни подкарваш по азбучен ред и до Я... :mrgreen:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Пролет зад оградата

Мнение от Titi »

дара написа:Пролетта зад моята ограда е тази пълноводна буйна река и планина.Красиво е,нали?
[:
Даре, това не е ли Рибарица? Само там видях тая комбинация, която сънувам и мечтая - реката зад оградата, а оттатъка планината. Еееееееееееех, блазе ти, моята мечта е реалност за теб :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Пролет зад оградата

Мнение от дара »

Тити,не е точно самата Рибарица,а м/у Тетевен и Рибарица,но природата е същата,а другото е някакво административно деление :nod: Срам ме е да го кажа,но действително съм щастлива, :tzvetentze: че успяхме да вземем това място.Цели две години беше ходене и молене,и уговаряне,но имаше закакво :D
denitsavm

Re: Пролет зад оградата

Мнение от denitsavm »

дара написа:Тити,не е точно самата Рибарица,а м/у Тетевен и Рибарица,но природата е същата,а другото е някакво административно деление :nod: Срам ме е да го кажа,но действително съм щастлива, :tzvetentze: че успяхме да вземем това място.Цели две години беше ходене и молене,и уговаряне,но имаше закакво :D

и от какво точно те е срам :hmmm: Много е красиво :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”