нашата градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: нашата градина

Мнение от Diyana »

Изображение
Уау...такава не бях виждала...свекърва ми сигурно ще припадне като я види :lol: Страхотна е! С какво ториш за толкова цвят?
tmj
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Мар 1, '12, 12:50

Re: нашата градина

Мнение от tmj »

Diyana написа:Изображение
Уау...такава не бях виждала...свекърва ми сигурно ще припадне като я види :lol: Страхотна е! С какво ториш за толкова цвят?
На пролет с лъжица махам от горния слой почва и добавям чист добре угнил оборски тор :ieeee:
Аватар
galqdumanova
Баш кафе майстор
Мнения: 2699
Регистриран на: Фев 17, '11, 16:00
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: нашата градина

Мнение от galqdumanova »

:potekoha: красиво,чисто и много подредено :daaa: браво ,това е доста работа и време, на мен много ми харесва,но лично аз не мисля че мога да го постигна и поддържам :!:
Поздравления :tzvetentze: защо не ни казваш къде е ,няма да ти дойдем на гости :liubov2: но при условие че показваш още снимки!
https://plus.google.com/photos/10143430 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;
tmj
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Мар 1, '12, 12:50

Re: нашата градина

Мнение от tmj »

galqdumanova написа::potekoha: красиво,чисто и много подредено :daaa: браво ,това е доста работа и време, на мен много ми харесва,но лично аз не мисля че мога да го постигна и поддържам :!:
Поздравления :tzvetentze: защо не ни казваш къде е ,няма да ти дойдем на гости :liubov2: но при условие че показваш още снимки!
Близо е до Пловдив
Аватар
svetik
Кафе с мляко
Мнения: 222
Регистриран на: Дек 2, '09, 10:59
Местоположение: гр.София

Re: нашата градина

Мнение от svetik »

tmj написа:Харесва ли ви? Как да си оформя чемшира на топка?
Поздравления! Най-трудното в градинарството е да направиш и да поддържаш тревен килим. Има и цветя и въздух, пространство. Много е уютно, а колко труд е това, даже не ми се мисли! Браво!
Изображение

А топка се прави така:
връзва се едно въже в центъра на храста и с градинска ножица се подстригва на равни разстояния от центъра. Знам го само на теория, никога не съм го правила. Успех!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: нашата градина

Мнение от calico »

tmj написа:цветята покраи бордюра се казват Тегетес

тагетеса всички го знаем. В началото все с него почваме и накрая сигурно пак с него ще свършим. :lol:

имам предвид покрай дългия циментов бордюр, нещо там прилича или на ириси, или на хемерокалиси, ама май е ириси. :hmmm: дълги тесни листа, на снимките е зелено само

май наистина са листа от зюмбюли, видях сега.

това стая за живеене ли е? :angelche: Браво, много ми хареса тази джунгла
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
tmj
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Мар 1, '12, 12:50

Re: нашата градина

Мнение от tmj »

calico написа:
tmj написа:цветята покраи бордюра се казват Тегетес

тагетеса всички го знаем. В началото все с него почваме и накрая сигурно пак с него ще свършим. :lol:

имам предвид покрай дългия циментов бордюр, нещо там прилича или на ириси, или на хемерокалиси, ама май е ириси. :hmmm: дълги тесни листа, на снимките е зелено само

май наистина са листа от зюмбюли, видях сега.

това стая за живеене ли е? :angelche: Браво, много ми хареса тази джунгла
Изображение
Да живее се в тази стая това е част от всекидневната Изображение Изображение Изображение
Аватар
galqdumanova
Баш кафе майстор
Мнения: 2699
Регистриран на: Фев 17, '11, 16:00
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: нашата градина

Мнение от galqdumanova »

Какво е пред прозореца от вън :?:
https://plus.google.com/photos/10143430 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: нашата градина

Мнение от calico »

ей тва е всекидневна градина :sclap:
да се промушваш между зеленаци за да седнеш на дивана
харесва ми :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
denitsavm

Re: нашата градина

Мнение от denitsavm »

Лелее, колко цвят :shock:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”