нашата градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
tmj
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Мар 1, '12, 12:50

нашата градина

Мнение от tmj »

Харесва ли ви? Как да си оформя чемшира на топка? Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
tmj
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Мар 1, '12, 12:50

Re: нашата градина

Мнение от tmj »

пишете ако знаете
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: нашата градина

Мнение от isa »

Хубави дадености имаш, добре поддържана градинка. Аз бих сложила решетки с клематиси на мястото на колелата от каруца.Винаги давам превес на растителността пред декоративните елементи.Тази делвичка поставена насред тревата ще изглежда по-добре ако около нея има нещо-цветя, камъни, сега просто виси в пространството. Кръглата форма на чемшира се постига с подрязване. Мисля че в големите вериги от типа на практикер и някои големи градински центрове продават готови телени форми които се поставят върху растението и се реже, по формата, ако не - на око, с лозарска ножица .
tmj
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Мар 1, '12, 12:50

Re: нашата градина

Мнение от tmj »

Честита Баба Марта жива,здрава,румена засмяна през цялата година. Сърдечно благодаря за милия отзвук.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: нашата градина

Мнение от calico »

Имаш много хубави дадености и прекрасна полянка. Като че ли й липсва малко растителност във височина, високи храсти, дърво....
Освен клематиси както каза Иса, покрай тази ограда чудесно ще стоят катерливи и храстовидни рози.

бордюра покрай пътечката хемерокалиси ли е?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
galqdumanova
Баш кафе майстор
Мнения: 2699
Регистриран на: Фев 17, '11, 16:00
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: нашата градина

Мнение от galqdumanova »

tmj добре дошла :!: и Честита Баба Марта :!:
къде се намира тази красива градина :?:
https://plus.google.com/photos/10143430 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;
tmj
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Мар 1, '12, 12:50

Re: нашата градина

Мнение от tmj »

цветята покраи бордюра се казват Тегетес
tmj
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Мар 1, '12, 12:50

Re: нашата градина

Мнение от tmj »

ето и още снимки Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: нашата градина

Мнение от Diyana »

tmj, добре дошла и от мен...имаш найстина много място да се вихриш :daaa:...
Предполагам, че Калико пита за първата снимка дали са хемерокалиси. С риск да те обидя, ще си кажа мнението...личи си че здравата се грижиш за градината си и тя е добре поддържана, но аз лично...повтарям лично, съм противник на всякакъв вид патки, лебеди, джуджета, гърнета, делви, костенурки, гъбки и т.н. градински фигурки...някакси не стой естетически в мойте очи...но всеки си има вкус ;)
Ето например снимката с факлите...ако ги нямаше балоните, патките и лебедите, щеше да е направо страхотна...много романтика лъха от нея, обаче от гореизброените "детайли" ми лъха на детски рожден ден... :D
Иначе тая табуретка с тревата, направо ме срази...много е готина :daaa:
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: нашата градина

Мнение от Diyana »

Страхотни сакъзи...много цвят, много чудо...браво :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”