Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от Diyana »

Мънички ги искам...Максимум до 4 метра да са най-големите...Представям си го като композиция от 5 броя различни по цвят.
А тоя Осаказуки ми е взел ума и този с розовите листенца е страхотен-Оридоно нишики/ако го пиша правилно/...ама търсене ще пада...Има и още едни със зелени листа и обкантен с червено, абе направо сън...не му знам името, в темата за ацерите го има, или беше в снимките на Пенков...забравих...промихте ми мозъка тука :lol: :lol: :lol: Мъжа ми каза, че вече сънувам по градинарски...миналата нощ 2 часа съм "разрънчвала" нещо си :srofl: :srofl: :srofl:
Аватар
stanislava
Кафе с мляко
Мнения: 266
Регистриран на: Сеп 6, '11, 02:46
Местоположение: София

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от stanislava »

:lol: :lol: :lol: ,
не се сещам кой е тоя с червеното по периферията.. :hmmm:
:tzvetoman:
Изображение
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от Diyana »

Ей тоя разкош:

Изображение Уникален е!
Аватар
stanislava
Кафе с мляко
Мнения: 266
Регистриран на: Сеп 6, '11, 02:46
Местоположение: София

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от stanislava »

:potekoha: супер е! Как асе казва?
Acer palmatum 'Sangokaku' ли е? :hmmm:
Изображение
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от Diyana »

Идея си нямам...Пенкофффф, къде си като ни трябваш? :angelche:
Всъщност това е снимка от темата на Блу /Длановидните ацери-една голяма страст/, та може и тя да знае...но в темата няма име.
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от Diyana »

Пенкоффф си каза тежката дума...това е tsuma gaki...Много е красиво.
Заплювам си едно такова, ако Пенков го сътвори или има сътворено вече :D
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7270
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 713 пъти
Получил благодарност: 1287 пъти

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от ljuboznatelna »

Днес, ровейки се, попаднах на озеленяване на една фирма, където има скален кът, подобен ан този, който предложи Станислава, затова го пускам тук. Не толкова като използвани растения, а като идея. Тук някак наникъде пресича поляната и разделя двора, но всъщност не зная каква е идеята, може да си има причина. Мярнах го на няколко фотографии тук http://www.exteriordecor.bg/BG_index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

Изображение
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от Galq 03 »

Привет ДиЯна или ДиАна, питам, че едната ми дъщеря е ДиАна и много държи името й да се изписва правилно :nod:
Ето кой търсел ацери. Тук има доста, но и цените са доста солени...но една по една...все някой ден ще съберем мечталките си :stiskam:
Аз не разбирам, но се спрях :lol: ще се радвам ако съм ти била полезна :nod:
Galq 03 написа:Не съм "прехвърляла" цялата тема, но в този сайт има доста растения :nod:
Ацери /някой търсеше скоро :hmmm: / и мн. мн други :potekoha: То е ясно, че сега вече е късно, но нали идва пролет :angel2: пък и тук няма да се изгубят дирите,има инфо за височина, студоустойчивост на растенията, моля за извинение, ако този сайт вече е обсъждан :nod:
http://www.havlis.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.havlis.cz/seznam.php?menuid=3" onclick="window.open(this.href);return false; ето ги ацерите :dovolen:
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от Diyana »

Люб, благодаря ти много...тоя сайт има страхотна галерия.Разгледах я 4 пъти и сега продължавам да я разглеждам...Много обичам сукуленти и седуми, а тука наблягат на тях в скалния кът :daaa: Само една снимка ми предизвика почти "физическа болка в гърдите" :lol: Направили са композиция от различни растения и вечнозелена Магнолия, което за мен е равносилно на престъпление...вкусове всякакви :D

Гале, ДиЯна съм...и аз като дъщеря ти много си държа на буквата. Някои хора ще си кажат, че преувеличавам, обаче за мен това Я е по-важно от и първата ми буква...Всъщност аз съм кръстена на двете баби на родителите ми, които са ги отгледали...и двете са се казвали Яна, та моето име в превод означава "двете Яни"...
Разгледах Ацерите...и тоя Ауреум направо ми бръкна в очите, страхотен е! Само че не се ориентирам с цените, Гугъла не иска да ми преведе страницата и нищо не им разбирам, ама колко пък да са скъпи...Както казваш "Все някога ще си съберем мечталките", ама лошото е че те не намаляват, а само се увеличават...при мене лично...купя си едно дълго желано и на другия ден имам две нови фикс идеи...Лошо, лошооо :hihihi:
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Айде народе, КОЙТО РАЗБИРА - ТУК СЕ СПИРА

Мнение от Galq 03 »

Дидка :tzvetentze: долу в дясно на всеки прозорец има надпис в зелен правоъгълник...INFORMACE А CENY като щракнеш на него, излиза инфо за цената и големината на растенията които предлагат :nod: После с валутен калкулатор си ги изчисляваш.. и получаваш сърцетуп :liubov2:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”