ново на4ало!!!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Така изглежда местенцето което се надявам с ваша помощ и много кал под ноктие от моя страна :stiskam: да се превърне в красва градна.Има доста неприятни високи и ску4ни подпорни стени от който за съжаление няма каак да се освободя,но е изклю4ително слън4ево с прекрасна гледка към боровата гора.Надморската висо4ина е 900м .
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

нещо не се спрвих добре с ка4ването на снимките :ufff: ще опитам пак
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: ново на4ало!!!

Мнение от calico »

Раче, ако снимките са в албум, дай направо линка на албума
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Никъде не съм го ка4вала....нужно ли е?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: ново на4ало!!!

Мнение от calico »

ra4eto написа:Никъде не съм го ка4вала....нужно ли е?

Раче, ако снимките ти са на компютъра ти и така оттам се опитваш да ги качиш- няма да стане. Трябва предварително да ги качиш някъде в интернет и оттам вече с адреса на всяка снимка или на албума.

ето ти адреса на един сайт за бързо качване на единични снимки http://www.prikachi.com/
ако си направиш регистрация там пак няма да имаш албум, но ще можеш по всяко време да качваш оттам снимки, но може и без регистрация- качваш снимката и копираш адреса на снимката между

ето тук http://www.album.bg вече можеш да си направиш собствен албум, да си качиш снимките от компютъра там и ние така да ги виждаме.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

http://www.album.bg/ra4eto79/" onclick="window.open(this.href);return false;това е....началото е поставено :ieeee:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: ново на4ало!!!

Мнение от calico »

ra4eto написа:http://www.album.bg/ra4eto79/
Браво Раче, получило се е. :daaa: само ги обръщай преди да ги качиш които са наобратно.

предполагам мастото ти е това дето сега е заснежено и не е вижда много какво има отдолу? А има ли нещо или всичкото е празно?
подпорните стени можеш да прикриеш с нещо висящо или пълзящо по тях.
ти какво мислиш да засаждаш на това място и как искаш да изглежда и за какво ще ти служи?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
denitsavm

Re: ново на4ало!!!

Мнение от denitsavm »

Чудесно :ieeee: Началото е поставено :nod:
Предполагам, че това е снимано от мястото под навеса/барбекюто или летния хол, както го наричам аз/ Изображение

И да не е така, мисля на първо време да се съсредоточиш около мястото - летен хол :nod: , по-далеч от къщата и строежа за да не пострадат китките, ако почнеш около къщата. Подпорните стени са екстра :nod: Ако те дразнят можеш да ги облечеш в бръшлян или да сложиш жив плет пред тях или рози, на мен и така както са си облицовани с камък ми харесват.

Остава ти да решиш каква градина искаш - пейзажен тип или по-геометрична, селска, градска... Как сте решили пътеките - прави, криви... И дали ще си живеете там или е вилата?
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

това са снимки от днес......а всичко от миналата пролет си е на място под земята.....Намерението ни е да живеем тук постояно,общо взето изминалото лято се преборих с всички плевели който изцяло бяха превзели двора за тези години.И в момента под снега има само(есенен раиграс)Като цяло харесвам джунглата :D множеството цъфтящи,но мястото не е голямо а детето иска поле за изява.Така че искам да започна с основата, храсти може би едно максимум две декоративни широколистни по този така дразнещ окото ми зид.Но не прекалено високи за да не закрия естествената зеленина зад оградата :hmmm:която е прекрасна и се вижда добре на една от снимките с лалетатаhttp://storage4.album.bg/856/pic_0345_80bd6_26945130.jpg
Последно промяна от ra4eto на Мар 2, '11, 14:24, променено общо 2 пъти.
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

тази постройка е заварена и малко ненужна но само да се постопли и първо тя ще се приведе в приятен външен вид,и място в което занапред да се пребират закумите,лимона и тн.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”