ново на4ало!!!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5593
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1667 пъти
Получил благодарност: 1833 пъти

Re: ново на4ало!!!

Мнение от Тутти »

Раче,първо разгледах снимките и се възхитих,а после прочетох,че нещо си недоволна.Ама как така? Всичко е чудесно,какво те дразни?Бързо тези чудни снимки да ги видят всички! :liubov:
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1437
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 79 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: ново на4ало!!!

Мнение от katina »

Раче, появи се най-после :tzeluvka: :ieeee: Калико е казала( и аз мислех същото, докато ти четях написаното за промяната, която искаш), че имаш достатъчно дървета около двора, ако са иглолистни да, може би ти са малко, но щом е малък двор, няма нужда от засенчване, а къде е брезичката, не я видях, тя расте много бързо и е ефирна.
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ново на4ало!!!

Мнение от Noel »

Раче,гласим се за среща при теб :D
Тази красота не ни е достатъчна само на снимки :nod:
И не пипай нищо,докато не огледаме :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: ново на4ало!!!

Мнение от Мария Николова »

Само ахкам в тази тема! :sheart: :slove: :ssvirka: Много красота, много!!! :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: ново на4ало!!!

Мнение от dar »

Раче, превъзходна ти е градината!
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

calico написа:Раче, ма не пипай нищо, така е съвършено, така е красиво, така приказно в твоя двор

арката е красива сама по себе си, хич да не те дразни, розите ще се качат все някога. Моя дон Жуан три години беше колкото маруля, верно само 1 педя, а сега няма озъптане.

чака да нося във ВИП темата че пак ще ме изпреварят, то всичко е за там де... :angelche:

ТМ е прав- имаш си Балкан наоколо, имаш си дървета колкото искаш, двора няма да понесе голямо дърво, а и после ще слагаш други цветя, тези на сянка няма да могат
нали щеше ацер да садиш до барбекюто?
Здравей,Ани, извинявам се , че чак сега отговарям( поработвах тези дни)Явно като го гледам постоянно и започва да ме дразни еднообразието. Ти си виждала дворчето, малко е и нямам много варианти за нови растения, а така ми се иска :mrgreen: -лакомия!
А и ти си минавала през подобни фази, рушна лалеената градинка. :tzvetentze: Работата е там, че си намирам работа. Няма да правя грандиозни промени,само нови места за иглолистни, пред входа на къщата. Там където е магнолията и бившите хебета. Липсва ми обем в стеблото на мушмулата и преливане към туята. Вече махнах ивицата от трева след малката оградка( плета) сега трябва да пазарувам :twisted: иначе само плевене ме чака!!!!! Ще покажа тези дни.
пп. Стигнахме до консенсус с ММ , няма да има нови дървета, само малко нови иглолистни!
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Noel написа:Раче,гласим се за среща при теб :D
Тази красота не ни е достатъчна само на снимки :nod:
И не пипай нищо,докато не огледаме :gush:
Така Ви чакам :liubov: и мекици ще ви направя :lol: Само да не се изплъзнеш този път,все пак си фея!!!
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

И ви благодаря!
bell

Re: ново на4ало!!!

Мнение от bell »

ra4eto написа: пп. Стигнахме до консенсус с ММ , няма да има нови дървета, само малко нови иглолистни!
Да му благодариш от мое име :lol: добре, че няма да слагаш дървета. Раче, градината ти е прекрасна и не си представям височини и сенки. И аз, като Калико си мисля, че около теб са гори и дървета, те ти стигат :angelche:
Хайде и да покажеш новите кътчета :liubov2:
Аватар
tanini77
Кафевар/ка/
Мнения: 731
Регистриран на: Ное 15, '14, 23:48
Местоположение: Бургас

Re: ново на4ало!!!

Мнение от tanini77 »

Още една прекрасна градина!Страхотно е подредено всичко,,много красиво :tzvetoman:
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се добави,а когато няма какво да се премахне.
Антоан дьо Сент Екзюпери
http://tanini77.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;?
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”