ново на4ало!!!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1430
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 284 пъти
Получил благодарност: 423 пъти

Re: ново на4ало!!!

Мнение от Ема »

Еее, Раче, сега те разбирам защо нямаш време за форума.
Толкова обгрижена градина, всичко подрязано, оформено, подредено, окосено.....невероятна красота!
Страхотни композиции си създала :liubov: И толкова много панорамни снимки :ieeemyzh:
Разгледах и двата албума в подписа ти, ще ги гледам още много пъти, а се надявам да направиш албуми и с другите сезони :stiskam:
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Ема написа:Еее, Раче, сега те разбирам защо нямаш време за форума.
Толкова обгрижена градина, всичко подрязано, оформено, подредено, окосено.....невероятна красота!
Страхотни композиции си създала :liubov: И толкова много панорамни снимки :ieeemyzh:
Разгледах и двата албума в подписа ти, ще ги гледам още много пъти, а се надявам да направиш албуми и с другите сезони :stiskam:
Благодаря,Ема:)
Имам и др.албуми но трябва да ги прехвърля,че останаха в Гугъл пикс а за там вече няма свободен достъп,само аз мога да си ги гледам.
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Тутти написа:Що спа цяла година, Раче и не показва тази Убава градина, а? Арката да ти стои празна толкова време няма как. Calico правилно ти е казала коя да е розата. В Оакплантс има един рамблер розов, също става, няма да чакаш, но е малко по-скъп. Ти ще си прецениш коя. Пол Тренсон я виж във форума, едно от момичетата я има, mimozago май беше, потресаваща е. И аз си я поръчах, расте бързо.Ето я при mimozago да я видиш за две години какво чудо е.

Изображение
Имаш прелестна, неповторима градина и ако мога, бих дошла и аз да я видя. И района ми е от любимите.
И не спестявай снимки, имаш разкошни, показвай. Аз отивам пак да гледам отначало.
Боже!!!!!Тя тази роза,чудна направо,вЪхххххх!!!
Ще се оглеждам за нея.То там дано нещо да расте,че отдолу само каманак и керемиди(бивши селскостопански постройки)Едена и Джардината едвам кретат:( но, ще пробвам!
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: ново на4ало!!!

Мнение от liubami »

Раче,моля те кажи как се казваше това храстче,че ми изскочи от ума. Изображение
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

liubami написа:Раче,моля те кажи как се казваше това храстче,че ми изскочи от ума. Изображение
Това е червенолистната Вайгела:)
Ми то как нещо да се запомни,толкова на бързо се преминава,че време не остава да се смели информацията:)
wenche

Re: ново на4ало!!!

Мнение от wenche »

Хайде, Люб, давай и другите снимки :gydigydi:
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: ново на4ало!!!

Мнение от liubami »

Давам,аз от толкова красота си "глътнах граматиката" .Как не снимах божурите,иглолистните....оххх божествена градина хорааа!!! Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: ново на4ало!!!

Мнение от маргото »

Раче, харесвам твоята градина! С вкус подредена! :sclap: Поздравления! Давай повече снимки... :tzvetentze:
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Изображение

Изображение

Сега е момента за високопланинските рози да се вихрят :D Та да си ги покажа,че знам ли кога пак ще мога :hmmmmmm:

Изображение

Изображение
Много красив този Елф

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Аххххх,този Цезар!
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: ново на4ало!!!

Мнение от ra4eto »

Изображение

Изображение

Изображение
Любимата ми,изтормозена Giardina

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Много съм очарована от Мария Кюри,страхот цвят,много издържлив и красив изправен храст :stiskam:

Изображение

Изображение

миш-маш :lol:

Изображение

Уличен разкош!

Изображение

Довечера пак ще ги наснимам.Толкова късно разцъфтяват,че ги дебна всеки ден :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”