каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Deleted User 1445

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Deleted User 1445 »

Ох, то цунамито дошло, пък аз не съм видяла :lol: Възхитително :liubov2: Короната и Хайд Хол си остават комбинацията на Калико :daaa:

Цветелинката наистина ще се окаже страхотна роза, цвета на едната при мен е колкото на Еден и трае доста дълго, може би защото е леко засенчена в следобедните часове, а твоите са супер :daaa:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от venetka70 »

Ани, направи снимки и на Леонардо моля.
Миналата година ходих насам-натам из градината ти и все до нея се връщах. Не помня така да съм припадала по роза, май само на Nini Сашка Кентска така ме е омайвала.
Обзаведох се есента с две рози Леонардо, но не знам дали тази година ще цъфтят. Как само си мечтая да станат големи като твоята.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Emilly1212 »

Ах Ани, каква красота е при теб! :tzvetentze: Възхитителни рози, обеми, цветове...твоите рози са емблематични. :gush:
И аз искам да покажеш Леонардо - имам я от Ноел, а от теб съм я видяла що за красота е, моята я преместих наесен и е малка.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
hitolq
Виенско кафе
Мнения: 333
Регистриран на: Юни 11, '15, 14:45

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от hitolq »

Немога да спра да ги гледам...то Маргарита,Хайди хола,Кардинала.....красоти,красоти.И младока Дарби е страхотен!Какви са тези кампанули,много са хубави,за първи път виждам такива.И клематисите си ги бива де.....Вил де Лион е много готин!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Тук не съм отговорила, :ufff: ама то рози ли е чудо ли е у форума

Либре, винаги ще има рози дето да желаем още. Ми не спират да измислят нови, а ние още от старите не можем да насмогнем на всички.

Венетка, Емили, моя Леонардо едва днес гледам че е отворил 2-3 цвята, той винаги след Ангела и Скиптъра зацъфтява. А вашите ще цъфтят и още как, нищо че са нови.

Хитоля, кампанулите са гломерати, те така на топки си цъфтят, и са агресивни доста

Нини, и тази година Хайд Хол е изумителен, нищо че остаря доста, не му орязах най-старите стебла както мислех. Направо натисна и избута Гирляндите на Амур, но догодина него ще посвия за сметка на Гирляндите, да се редуват. Рачето има много голям Хайд Хол, чакам и тя да го покаже. Ма те всички пущат само в оня тъп ФБ, а там ах и ох и до час всичко отминава, не е като тук да се наслаждава дълго човек. :evil: Там и Годзила да покаже човек, всички лайкват и харесват, безмислени обороти текат .

Ето Гирляндите зацъфтяват, промъкнали са се на малкото местенце между Хайд Хол и Римозата
Изображение

Зацъфтява и другата ми най-любима роза - Юбилейната на Остин, и тя със стотици пъпки, едри и ароматни цветове. Клюма бързо в жегите, но сега е хладно, дано задържи така времето докато разцъфти добре. Малко са ми лоши снимките тази сутрин, щото е много мрачно и облачно, но ето
Изображение

Хайд Хол - месец ще му трябва за да изцъфти всичко дето е напъпило, а през това време ще направи нови пъпки
Изображение


Тук двете трътки Чипъндейл и Принцеса Александра, не знам ако пораснат къде ще дявам двата силни клематиса
Изображение

Тази година не мога да се нарадвам на белия Еден, доста по-розовее от миналата когато беше съвсем бял. Той и Пиер дьо Ронсар тази година е много по-розов, може да са решили да ме зарадват със засилване на розовото :lol:

ето, това са действителните цветове
на Едена
Изображение

и на белия Еден
Изображение

Изображение

Изображение

а Brother Cadfael не знам как оцелява от Ангела и под Елфа, оплетен от един клематис, ама пак е направил огромните ароматни пъпки. А уж бях озаптила малко Ангела тук
Изображение


налага се да покажа и Шведската кралица, с нейния прекрасен и съвършено нареден цвят, щото и тя цъфти макар и да не се вижда ако не се надвеси човек там
ето на тази снимка отдалеч е под Елфа и под Едена, и отпред има от ония високите кампанули диваци, съвсем до оградата е опряна- скрита картинка, намерете розата.
Изображение

и като се надвеся над нея вече мога да я заснема
Изображение

много има още ,ама бавно се качват

но....не може без Дарби- на преден план щамбовия, тежки му идват цветовете за клончетата, но е прелестен
тук е Дарби на фона на Дарби
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от venetka70 »

Оххх, майко колко розов цвят!!! :o :o
Леонардо си купих 2 броя заради твоя Леонардо Ани, обзаведох се и с Гирляндите по същата причина. Сега припаднах по белия Еден. Ще се купува, ама къде да го слагам :hmmm: :hmmm:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2211
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1343 пъти
Получил благодарност: 522 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от daneda »

Леле Ани, ми то на човек му се ще да приседне там при тези твои невероятни розови водопади и да не мръдне докато не се изцъфтят! Само водица и хлебец да има от време на време, някой да донесе и какво друго му трябва на човек! :gush:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Данеда, в момента съм с парче хляб в ръката :lol: и ще отивам отзад да ги погледам пак, не се трае. Нищо не мога да пипна из къщи, ми ще вземат да прецъфтяват, тогава... :angelche:
сядам ей тук срещу Хайд хола, той с часове отваря нови цветове, да не изпусна нещо. Пък и тук са ми ветераните, не ме предават :stiskam:
Изображение

Венетче, никак да не оставаш без Белия Еден :daaa:
Леонардо тази година ми е доста по-малък, рязах много от него да дам малко свобода на Скиптъра там, а имаше и пробивач доста
ето го днес. но като разтвори съвсем пак ще направи обем
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от viktoriaivanova »

А, лелееее,
идвам и аз в Розовата долина на Калико,
да приседна...
Но защо само с хлебец и водица?
Ще прибавя към тази "диетична закуска" и една вечерна ракийка с две-три листа маруля. :sdrink: :skiss:
Може и една тетрадчица да си взема.
И, както се пее в песента: "Не ме търсете известно време...."
wenche

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от wenche »

calico написа: тук е Дарби на фона на Дарби
:lol: :lol: Ох, спомням си, когато преди доста време попитах, с какво най-добре се комбинират разите, ти ми отговори "с други рози"
:lol: :lol: Ставаш все по-конкретна, Ани :tzeluvka: :tzeluvka:
Искам да съм при теб сега :angel2:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”