каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
bell

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от bell »

calico написа: тра ла ла...
:srofl: уж, все си мисля, че от определени градини не съм изпуснала нищо, а това семейно хотелче направо ме разби :liubov2: Тази градинка с червени лалета изоообщо не си спомням да съм я виждала. Калико, пак е било много хубаво, но е несравнимо със сегашната преливаща градина от цветове и красоти :angelche:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

е, Бел, ми то 2008, преди форума, не се брои. То преди форума какво ли е имало :lol:
виждам толкова черна пръст на снимките, направо празна работа... :angelche:

ей тва пък е още две години преди хотелчето, плочите още ги няма. И после ми се виждаше, ама много хубаво. Пък сега ми е леко смешно
Изображение

и това е от тогава
Изображение

но пък лятната кухня тогава ми беше в морски стил, и нея единствено повече я харесвам от сега. После ми взеха 4 квадрата от нея и стана едното нищо сега
Изображение
Последно промяна от calico на Апр 24, '17, 20:25, променено общо 2 пъти.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
gospodinov

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от gospodinov »

Изображение
Наздраве, потекоха ми л...те, сигурно ще са много вкусни тези сърми.
bell

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от bell »

2008 си е стартова година, Калико :hihihi:
Гледам, гледам снимките и изобщо не мога да си представя това коя част от двора е? Това орехите и сенчестата градина ли са :shock:

А, за кухнята жалко, че са ти отнели местенцето. Много уютно и хубаво :liubov2:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Бел, точно където е правата лопата на втората снимка, сега е перголата с Дарби и другите рози. Зад лопатата е малкия орех, той вече порасна. А в дясната част на същата снимка дето се вижда една сянка от гаража, сега ми е формалната градинка.
а зад детската къщичка на другата снимка е хотелската ми градинка с червените лалета.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
лалесъм

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от лалесъм »

Тези снимки "преди-сега" са много нахъсващи за начинаещи и не само :daaa:
Калико, до лопатата лехи зелен лук и гнездо лалета ли са?
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Не е лук Лаленце, чесън е. Бях направила две лехи за внук ми (тогава на 7-8 години) да засади негов си чесън. Мислех, че ще го направя градинар, но той от нищо не е така далеч, както от градинарстването. :lol:
за лалета не помня, то имаше от червените които аз пръсках навсякъде, и които вече 20 години не мога да събера поне да не са пръснати :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Noel »

Божичко,Ани...
Гледам старите снимки и моите,и твоите....и сме си мислели,че имаме нещо в градините :D
И как да не благодари човек,че го има този форум :dovolen:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
лалесъм

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от лалесъм »

calico написа:Не е лук Лаленце, чесън е. Бях направила две лехи за внук ми (тогава на 7-8 години) да засади негов си чесън. Мислех, че ще го направя градинар, но той от нищо не е така далеч, както от градинарстването. :lol:
за лалета не помня, то имаше от червените които аз пръсках навсякъде, и които вече 20 години не мога да събера поне да не са пръснати :mrgreen:
попитах те, Калико, защото ми стана интересно, че намерих прилика между твоите първи снимки и моите :D
и ние така започнахме нашето градинарстване - ММ засади една тераска зелен лук, а аз една тераска лалета ;)
при мен всяка луковичка беше на разстояние около 50 см от другата, че да има място като се размножат да не си пречат :lol:
тераската на ММ се оказа и по-красива, и по-успешна :mrgreen:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Лаленце, значи луци сте садили, и двамата. еееех, а сега какво е... :potekoha:

аз ще си кача тук китайчето роки Фен Зен Зу, че докато цъфна вчера с едни сателитни чинии и вече почна да прецъфтява. Сега е ред вече да намерим нещо, дето ще цъфти на 5 години веднъж за два часа. :angelche:

Изображение

Изображение

Изображение

и мини люляка ми започва да разцъфтява, ухае...
Изображение

Изображение

и последните неотворени лалета се отвориха- червени ;) , обаче по 80 см, прекрасни
Изображение

Изображение

..и малко зелено, новата тревичка дава надежди да я бъде
Изображение

Изображение

Изображение

А, и едно пиле ми е дошло на гости :lol: :lol: Няма само вие да имате щъркели, токачки и гургулици я :lol: :lol:
много му се радвам, затова толкова снимки има :ieeemyzh: При това котките не го гонят :angelche:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”