каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от libra »

:oops: най-голия -да се чете "големия"
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

libra написа::oops: най-голия -да се чете "големия"
:D

Либре, мина пика, прецъфтяват и се ронят вече. Последния порой довърши тая работа. Като че ли беше преди 5-6 дни пика, макар и да има все още пъпки по розите. Ще видя какво имам заснето на компютъра по това време
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
gospodinov

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от gospodinov »

Разкошни снимки Calico.
Я сподели как ги задържаш изправени тези големи храсти - сами ли си стоят или си ги превързала за нещо?
След последния дъжд всичко беше налягало по земята и се замислям за някаква конструкция за тия Остинки.
GIOIA(Джоя)

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Калико,подхвърли тук няколко снимки,а сигурно си заснела безброй. :svekurva:
Давай ги тука,няма насищане с тази красота :potekoha:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от dar »

Калико, прекрасни рози!Поздравления и поклон пред труда ти! :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Благодаря ви, тази красота попремина, дъждовете много спомогнаха за това. Вчера рязах прецъфтяло, ми то още много има.... :snif:

Джоя, имам доста снимки, ма нещо не ги харесвам за качване

Господинов, и при мен полягват. Привързани, опънати и пр. към мрежи и тук там забити колове, но това не е достатъчно, искат си стабилна опора. А като разцъфтят максимално, от тежестта на цветовете просто провисват и се смачква храста, даже да не вали и да не духат ветрове. Това е проблем, дето трябва да се решава докато са малки розите, а не както аз- тепърва. ;)
Но някои не полягат и нищо им няма каквото и да става край тях. Това са Хайд Хол, Греъм Томас, Пени Лейн, Гирляндите от по-големите. От средните- Скиптъра, Джубиле, Жаклин дю Пре, Пилгрим, Кардинал Хюм.

Елфи, то аз друго и не правя вече две седмици, ходя насам-натам и току присядам дето има място, а дето няма си мъкна едно рибарско столче с мен. Едва ми остава време някоя манждичка да сложа на огъня. :angelche:

Вчера и завчера имах мнооооооооооооого приятно посещение от Маргаритения, Тутти и Венче :tzeluvka: :ieeemyzh: , те може да качат някоя снимка, че на мен не ми остана време да снемам преди пороя да ги окъпе отново.
Благодаря ви, момичета, за прекрасния ден :tzvetoman:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Margaritenia »

Ние ти благодарим, Ани, за прекрасния следобед:)))
Беше много красиво всичко, вкусно и страшно весело!
Изображение
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Lalel4e »

Хм, да... ако бях поразгледала преди да се регистрирам изобщо тук, може би изобщо нямаше и да го направя...
То това градини ли са?? Цели паркове, ама то даже 'паркове' е направо обидно определение... не знам как се казват тези неща, но трябва да има различни думи за място където просто има цветя и места като тези тук, които показвате. Стига ли един живот да се създаде такова нещо???

Каквото и да кажа, ще звучи елементарно и банално.
calico, желая ти дълголетие и здраве да създаваш още красота и да й се радваш и да радваш и хората около себе си и такива като нас дето не сме толкова около тебе :)!!!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Благодаря ти, Лалелче :liubov:
не е толкова голямо, ще дойдеш, ще видиш

но ако мислиш, че при мен е било бързо, погледни тук какво е направила Любознателна за 1 година(това е в Пловдив, да знаеш)
https://sharenatorbichka.blogspot.bg/p/blog-page.html

а градини във форума какви има самоооо, просто мечта :potekoha: . И понеже повечето се знаем как са започвани, то казвам ти - магия направо. И форумът като цяло има основната заслуга за това. Тук човек може да направи градина дори и без пари- само да каже и ще го засипем с цветя.
Ти се стягай, когато дойде времето на тубми на тубми, като японски туристи, да обикаламе форумните градини, вече трябва да си с нас. Че градина ще правиш, трябват ти мостри и визия. За всеки вкус има градина, няма начин нещо да не е твоето нещо. Като имаш време зимата поразгледай секцията "Нашите албуми". Ще видиш приказно красиви градини, ама ние знаем че са започнати почти от нищото.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Светката »

[video][/video]
Айде :dovolen: Ани повеждай хоротооо :ieeee: :ieeemyzh:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”