каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
лалесъм

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от лалесъм »

Тези снимки "преди-сега" са много нахъсващи за начинаещи и не само :daaa:
Калико, до лопатата лехи зелен лук и гнездо лалета ли са?
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Не е лук Лаленце, чесън е. Бях направила две лехи за внук ми (тогава на 7-8 години) да засади негов си чесън. Мислех, че ще го направя градинар, но той от нищо не е така далеч, както от градинарстването. :lol:
за лалета не помня, то имаше от червените които аз пръсках навсякъде, и които вече 20 години не мога да събера поне да не са пръснати :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Noel »

Божичко,Ани...
Гледам старите снимки и моите,и твоите....и сме си мислели,че имаме нещо в градините :D
И как да не благодари човек,че го има този форум :dovolen:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
лалесъм

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от лалесъм »

calico написа:Не е лук Лаленце, чесън е. Бях направила две лехи за внук ми (тогава на 7-8 години) да засади негов си чесън. Мислех, че ще го направя градинар, но той от нищо не е така далеч, както от градинарстването. :lol:
за лалета не помня, то имаше от червените които аз пръсках навсякъде, и които вече 20 години не мога да събера поне да не са пръснати :mrgreen:
попитах те, Калико, защото ми стана интересно, че намерих прилика между твоите първи снимки и моите :D
и ние така започнахме нашето градинарстване - ММ засади една тераска зелен лук, а аз една тераска лалета ;)
при мен всяка луковичка беше на разстояние около 50 см от другата, че да има място като се размножат да не си пречат :lol:
тераската на ММ се оказа и по-красива, и по-успешна :mrgreen:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Лаленце, значи луци сте садили, и двамата. еееех, а сега какво е... :potekoha:

аз ще си кача тук китайчето роки Фен Зен Зу, че докато цъфна вчера с едни сателитни чинии и вече почна да прецъфтява. Сега е ред вече да намерим нещо, дето ще цъфти на 5 години веднъж за два часа. :angelche:

Изображение

Изображение

Изображение

и мини люляка ми започва да разцъфтява, ухае...
Изображение

Изображение

и последните неотворени лалета се отвориха- червени ;) , обаче по 80 см, прекрасни
Изображение

Изображение

..и малко зелено, новата тревичка дава надежди да я бъде
Изображение

Изображение

Изображение

А, и едно пиле ми е дошло на гости :lol: :lol: Няма само вие да имате щъркели, токачки и гургулици я :lol: :lol:
много му се радвам, затова толкова снимки има :ieeemyzh: При това котките не го гонят :angelche:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
mama_li

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от mama_li »

Ани, колко свежо, зелено, успокояващо е при теб!
Аз не можах да опазя моето люляче, гътна се още миналата пролет :cry: . Толкова ми беше харесало при теб, поръчах го, пристигна, насадих го и това беше :eeeh: .
Много ти е хубаво китайчето!
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2034 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Emilly1212 »

Колко е интересно да се гледат снимки - преди и сега. Определено градината ти се е развила страхотно, направила си едно прекрасно място, Ани! :tzvetentze:
Китайчето ти е прелестно, а мини люляка много ми хареса. С тревичката ти се е получило много добре! Красота е отвсякъде! Обичам я твоята градина! :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7664
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2198 пъти
Получил благодарност: 1225 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от pepelqshka71 »

Ани, всеки път щом покажеш снимка, чакам да видя Камбанка и феите как ръсят вълшебен прашец над градината ти.Виж моля те в клоните на орехите - може би там живеят. Вълшебно ми е при теб. Няма да се уморя да го казвам :tzeluvka:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5622
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1704 пъти
Получил благодарност: 1919 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Тутти »

Наистина, calico, като в приказна градина си живееш. Пепеляшка е напълно права за вълшебството. Градината свети, тревата е прекрасна, китайчето е красиво, нищо че е нетрайно, нали затова се правят снимки. Това зеленото сияние от листата на орехите е неповторимо. Няма нищо по-красиво и успокояващо от това.
П.П. Направих три грешки в три изречения, та ги поправях. Отнесох се в друг свят с такива снимки като твоите, и розата на presto. Това лято ще си осъществя мечтата да видя градината ти, непременно.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

благодаря ви, прекрасници :liubov:

Пепеляш, ще гледам по дърветата за феички. Но предимно във форума ги намирам :angelche:

Емили, благодаря ти, и аз обичам твоята градина. Всъщност обичам всяка градина тук, и така имам много любими градини :daaa:

Мам Ли, пак си вземи люляче от малките. Виж и сорта на Нини, то цъфти и лятото. И моето цъфти втори път, но едва едва. И го оформяй на кълбо още от мъник, че аз го изпуснах и се разля.

Тутти, не лятото, а по цъфтежа на розите, моля :tzeluvka: . щото лятото няма нищо за гледане. След розите няма нищо изобщо
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”