каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Разглеждах до сега темата на Ноел, прочетох я от първа до към 40-та страница, гледах старите й снимки, т.е. отпреди 3 години и каква разлика само. И като се разрових ми попаднаха няколко мои стари, от 2008 година, дори още не се бяхме нанесли да живеем в къщата.
...и като ми зазвуча в главата песента на Тодор Колев "Нямаше още, никакви....." :lol:

...Нямаше още никакви рози,
даже пергола, дори и дувар....
....
тра ла ла...
Абрахам Дарби го нямаше даже...


Изображение

а това пък ми заприлича на градинката на малък семеен хотел :lol: , напълно ги бях забравила тези снимки
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от маргото »

Прекрасна е градината ти Калико, както преди, така и сега! :ieeee:
И хич не е малка щом е побрала толкова различни видове. Но когато е подредено с
вкус, се намира място за всичко. Лалетата са уникални, снимките също! :potekoha: Сто пъти
се връщах да разглеждам и наслаждавам....Тези лалета всяка година ли ги вадиш или
само допълваш? Поздравления за уменията и труда ти! :tzvetentze:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5630
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1722 пъти
Получил благодарност: 1959 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Тутти »

Който си го може, си го може. Много красиво и преди години е било, а още по-красиво става всяка година. Плавните линии на пътеките дават перспектива. Еднаквия цват на лалетата дълбочина. Много ми харесва и тогава.
А песента се получава много добре, Дарби го нямаше даже? Ужас. А сега с тези величествени рози, пред които затаяваме дъх, чувството за респект пред могъществото на красотата на Краля и кралиците ти. Всяка градина можеш да превърнеш в рай. Clock, ти тук се радвай на такива градини, те ще те подготвят за гледките в Рая, и не отказвай такива предложения, аз няма да откажа. :lol: А дотогава ще се обучавам на райски гледки в такива градини. :lol:
gospodinov

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от gospodinov »

calico написа: Господинов, това за сърмите см го пропуснала. :lol: :lol: Малеее, велики сърми ще станат, и от астилбоида също ще са прилично големи :angelche:
По 3 килограма ориз на листо. :angelche: Да почерпиш calico :bira:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Тутти, благодаря ти :tzeluvka: ,
ама чак пък толкоз не е било хубаво, не колкото сега, нали? :lol: :lol: По-скоро беше ужасно, но те цветята винаги внасят красота, в какъвто и коптор да са поникнали.

Господинов, черпя веднага, прислугата носи
Изображение
знаеш ли сега се сетих че с едно листо ще нахраня хората на форумна среща, евтино ще ми излезе
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
bell

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от bell »

calico написа: тра ла ла...
:srofl: уж, все си мисля, че от определени градини не съм изпуснала нищо, а това семейно хотелче направо ме разби :liubov2: Тази градинка с червени лалета изоообщо не си спомням да съм я виждала. Калико, пак е било много хубаво, но е несравнимо със сегашната преливаща градина от цветове и красоти :angelche:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

е, Бел, ми то 2008, преди форума, не се брои. То преди форума какво ли е имало :lol:
виждам толкова черна пръст на снимките, направо празна работа... :angelche:

ей тва пък е още две години преди хотелчето, плочите още ги няма. И после ми се виждаше, ама много хубаво. Пък сега ми е леко смешно
Изображение

и това е от тогава
Изображение

но пък лятната кухня тогава ми беше в морски стил, и нея единствено повече я харесвам от сега. После ми взеха 4 квадрата от нея и стана едното нищо сега
Изображение
Последно промяна от calico на Апр 24, '17, 20:25, променено общо 2 пъти.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
gospodinov

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от gospodinov »

Изображение
Наздраве, потекоха ми л...те, сигурно ще са много вкусни тези сърми.
bell

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от bell »

2008 си е стартова година, Калико :hihihi:
Гледам, гледам снимките и изобщо не мога да си представя това коя част от двора е? Това орехите и сенчестата градина ли са :shock:

А, за кухнята жалко, че са ти отнели местенцето. Много уютно и хубаво :liubov2:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Бел, точно където е правата лопата на втората снимка, сега е перголата с Дарби и другите рози. Зад лопатата е малкия орех, той вече порасна. А в дясната част на същата снимка дето се вижда една сянка от гаража, сега ми е формалната градинка.
а зад детската къщичка на другата снимка е хотелската ми градинка с червените лалета.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”