От мечтата ми до...

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7275
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 719 пъти
Получил благодарност: 1296 пъти

Re: От мечтата ми до...

Мнение от ljuboznatelna »

Blaga, има ли развитие твоята градинка?
Аватар
Blaga
Кана кафе
Мнения: 615
Регистриран на: Яну 26, '11, 10:09

Re: От мечтата ми до...

Мнение от Blaga »

Не, за съжаление. Още ме тресат сантименти към всичко, което е била тази градинка. На някои от снимките се вижда - има много плочки, едни подредени алеи...някои от лозите трябва да се махнат, но есента като видя кои не раждат ще се реши. Ама това е домът на родителите ми и все ми е жал да разбутвам това, което са правили. засега разчиствам, освобождавам място, което засаждам с новопоръчаните цветя. Ще извадя луковиците от лалета, нарциси и ще трябва да засадя нещо на тяхно място. Имам промишлени количества разсад /така ли се пише? :oops: / далии и газании. т.е. сега не правя генерални промени, докато не се пречупя. Мисля да купя още рози есента, но да не ги садя в редички, като до сега, а на групи. И някакви други цветя, не знам още какви. Но ще е нещо многогодишно, градината е голяма. Да не говорим, че ще се омъжвам :D та ще сменям и градината. Но там са ми обещали вадене на плочки :D
Аватар
Blaga
Кана кафе
Мнения: 615
Регистриран на: Яну 26, '11, 10:09

Re: От мечтата ми до...

Мнение от Blaga »

Ето 2 снимки, на които се вижда долу-горе какво е - Изображение Изображение
От срещуположни страни са снимките.
Изображение - на тази се вижда от предпоследната алейка :dovolen: към пътната врата
Дано се разбира нещо.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: От мечтата ми до...

Мнение от calico »

Блага, на тази, първата снимка, на розовия храст, отгоре е асма, нали? много площ е това, така ми се вижда.
кога успяваш да оправяш всичко това, акъла ми не го побира?

ти нали поръча някакви цветя? вече си измислила кое къде, или просто като мен- слагаш ги някъде с идеята че после ще ги местиш и ще правиш градина според това което имаш? :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Blaga
Кана кафе
Мнения: 615
Регистриран на: Яну 26, '11, 10:09

Re: От мечтата ми до...

Мнение от Blaga »

Да, отгоре е асма, много площ е, ама много плочкосано. Иначе поръчвам и садя уж временно...да не пропусна цвете и с идеята, че някой ден ще ги наредя :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”