Тити

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 87 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Тити

Мнение от libra »

Titi,много красиво,ти си естет!Свекър ти с полските букети, също!
Какво е това малко оригинално колелце,изглежда много старо?
Розите са великолепни,кога пораснаха,че да направят арка?
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: Тити

Мнение от kesten »

Lois написа:хаха, Кестенче и аз така
ако ти попадне стар очукан алуминиев чайник, да ми го спазариш :ieeee:
Ok Libra. nameria li tvoi e :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1011 пъти
Получил благодарност: 2311 пъти

Re: Тити

Мнение от Мария Николова »

Изображение
Позновам градината ти преди да дойдеш във форума и те чаках кога ще се появиш. Не подозирах колко по-хубава може да стане.
Станала е! Още повече я харесвам, като си я пипнала! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
И като си помисля, че в миналата събота щях да пия кафе на тази маса... Чувствах се като Буридановото магаре, което умира от глад между две еднакви купи сено.

Изображение

Не трябваше да избера или пътя за Никарагуа, или пътя за Панама. :hihihi:
Още по трудно! :swonder: :swhew: :swonder: :swhew:
Трябваше да избера дали да пия кафе на тази маса, :sthinking: или да остана за последния купон в "Двете сърнета". :sthinking: Багажът ми беше нагласен да пътува към тази прекрасна градина, но в последния момент го грабнах. :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
denitsavm

Re: Тити

Мнение от denitsavm »

Титии, накани се най-после :ieeee: Ми много си е хубава градинката, точно каквато си я знаем - кипра и прекрасна :daaa: Кусурите само ти си ги виждаш :hihihi: , ние виждаме красотата :angel2:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Тити

Мнение от vodo-leika »

Любимото ми форумно кътче - градинката на Тити! :liubov2:
Благодаря, че ти гостуваме всяка година! :ieeemyzh:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Тити

Мнение от краси кубарелова »

Тити, и комшулучето покажи :gush:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Тити

Мнение от Titi »

Колелото го купувах 2007 г., добре че е Снимка бг., та му намерих там снимка дето съм му правила като ново. Купих го от Холандците на 4-ти километър, не струваше повече от десетина лева, бяха вкарали заедно с цветята и разни аксесоари градински поочукани тук-там. Неговия дефект беше, че му липсваше седалката.
Изображение
Конструкцията му е телена и отгоре беше облечено с пръчки, но през годините се очупиха и изпадаха тук-там. Но, въпреки това, то си ни е неизменен аксесоар в градината. Ето малко по-близка снимка, от миналия уикенд
Изображение

Мерка, не се ядосвай, що е време - пред нас е :dovolen: Краси, ми то комшулучето си все същото, промяна няма, няколко страници назад съм го показвала.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Тити

Мнение от renimoss »

Тити, чудна градина! Само че къде са повечето снимки от предишната страница, само аз ли не ги виждам :snif:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Тити

Мнение от Titi »

renimoss написа:Тити, чудна градина! Само че къде са повечето снимки от предишната страница, само аз ли не ги виждам :snif:
Оказа се, че снимките, които качваме директно от компютъра си чрез бутона по-долу TinyPik, след известно време изчезват. Скоро Равик го беше обяснила някъде по темите, та го прочетох - този сървър запазвал снимките само за определен срок от време и после ги изтрива. Вече ще показвам снимки само качени някъде в интернет преди това, за да не се получава така.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Тити

Мнение от renimoss »

:tzeluvka: Благодаря!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”