Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
wenche

Re: Новият терен

Мнение от wenche »

Добре, пък догодина ще се оправдавам с теб :angelche:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31639
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 964 пъти
Получил благодарност: 2174 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

wenche написа:Добре, пък догодина ще се оправдавам с теб :angelche:
Бива, бива! :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31639
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 964 пъти
Получил благодарност: 2174 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Такааа! Цялата тренировка на ХН вече е завършена. С много проверки, окончателно е определено какво ще се прави през август.
Но като мисля за 25 ветрила франсета и дойчовци, трябва да ми е ясно и колко ветрила ще им освободят 25 места.
След поливката сутринта, минах и отбелязах на ХН колко ветрила има на всяко освобождаващо се място, след миналогодишното разсаждане на полянката.
Вече съм готова! :dovolen: Само дано прогнозата за август е за прохладно време. :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31639
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 964 пъти
Получил благодарност: 2174 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Не вярвах, че ще оживея до този час след днешния ден, честно!
Много бързо е да напиша - направих отново 4-те бразди. Но докато ги завърша, мислех, че всеки момент ще рухна върху мотиката. Не знам колко време се мих на чешмата, докато се съвзема. Качих се вкъщи да взема един аналгин, че не съм свикнала да ме боли глава. :evil:
Наредих в 4 щайгички франсетата, както са с етикетите и ХН под всяко ветрило - точно на кое място в реда трябва да иде. Забих по една клечка за мястото и наредих до всяка клечка "нейното" ветрило. И по това време някакво нахално насекомо се появи от някъде и започна ту да се стрелка към очилата ми, ту да мирише косата ми. Отдалечих се на 20-тина метра и като се върнах, беше отлетяло от дето бе дошло. :ieeee:
Като ги засадих, полях с лейка и пуснах 3 маркуча във вадите едновременно да поливат, та до 9 ч. Сутринта отново ще включа помпата, докато продължавам обработването на последните извадени ириси.
Знаех си, че не ми е писано днес да ритна камбаната! :ieeee: ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Новият терен

Мнение от libra »

По-леко,бе жена ,внимавай,ще си докараш някоя беля! :stiskam: Айде,и днес по-лекичко ,че пак едно слънце се е опулило.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31639
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 964 пъти
Получил благодарност: 2174 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

libra написа:По-леко,бе жена ,внимавай,ще си докараш някоя беля! :stiskam: Айде,и днес по-лекичко ,че пак едно слънце се е опулило.
А, Либре, вече ще съм под навеса на сянка и седнала на столче. ;) :daaa: Пък и съм натренирана от вчера. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Новият терен

Мнение от tili »

Мери, събери сили да снимаш тая прецизна подготовка. Интересно е да се види как се прави. Че аз ги садя и разсаждам в кръг или където има място. И се пази :angelche:
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Новият терен

Мнение от libra »

Дали и аз да вадя моите? :hmmm:
Гале

Re: Новият терен

Мнение от Гале »

Мерко, ти си пример за всички прекрасни "луди цветарки-пчелички". Днес от сянката снимай творението, за да се наслаждаваме и учим. :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Новият терен

Мнение от Виола »

Меркооо, не си давай толкова зор, бе жена! Сутрин по хладно само действай, и то без да се преуморяваш. Няма да избягат китките. :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”