Електронна котка

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Електронна котка

Мнение от Светката »

5 пастички наведнъж ли си сложила? Слага се само 1.Ако има и изчезне ,на нейно място се слага друга.Ама 5 наведнъж,че то така всеки плъх ще рискува да дойде,ти направо ги храниш.При теб е нещо нередна работата.Спазила ли си указанията на упътването.? С хора от моя град съм говорил, които са си купили от същите и са супер доволни.Казват що не са ги били усетили по рано като били 29 лв,а са ги купили по 40лв.Даже един мой съсед си купил 2броя.Моя брат му казал,че аз съм имал и вече съм нямал проблеми.И оня веднага отишъл в аптеката, ама нямало и дал поръчка та му донесли.Сложи котката в мазата си,ако там е най силна извазията им.След време пак сподели как е :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

Днес свалих котката в мазата, ще пиша след известно време.
Най- вероятно уредът си върши работата, питах домашните, казаха, че като цяло е намаляло трополенето по тавана и в гаража, мазата е по- закътана, възможно е сигнала да не е успявал да мине през стените.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Електронна котка

Мнение от Светката »

Отдавна трябва да си разбрала.
Ако искаш мога да я купя от теб :daaa:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

Не си давам котката Светка, моя е вината, забравих да пиша. Оказа се, че в мазата е имало какво да ги привлича, касетка с картофи, бяха ги помляли. Беше прав като писа, че нещо не е наред в нас и , че нещо ги кара да останат. Сега откакто няма храна положението е овладяно.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Електронна котка

Мнение от Светката »

:daaa: Радвам се тогава.Аз не подвеждам и не навеждам хората.Хахахха! :D :D :D
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

:daaa: благодаря Светка!
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Електронна котка

Мнение от tili »

А, храна! Мишките в бараката ядат всичко - дрехи, книги и какво ли не :( Сменяме периодично звука и напролет ще видя какво е положението.
Здрасти, Светка :) :tzvetentze:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4957
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 786 пъти
Получил благодарност: 1297 пъти

Re: Електронна котка

Мнение от мечтица »

Teodora76 написа:Не си давам котката Светка, моя е вината, забравих да пиша. Оказа се, че в мазата е имало какво да ги привлича, касетка с картофи, бяха ги помляли. Беше прав като писа, че нещо не е наред в нас и , че нещо ги кара да останат. Сега откакто няма храна положението е овладяно.
Теди,ами нали целта е този уред да гони гадните гризачи,да може да държим в мазетата зимнина, картофи и други неща. :hmmm:
Е,освен мира и спокойствие в къщи.
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

Мечтица, така е, но те си комуникират по някакъв начин, къде има опастност или храна, възможно е да идват нови и да си хапват, а той сигнала от уреда не им действа веднага, факт е обаче, че откакто няма какво да ядат не ги усещам, в началото отровата се изяждаше буквално минути след като съм я сложила, сега вече не е така. Иначе в къщи няма натрапници, повече ходят в мазата или на тавана.
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5271
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 96 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: Електронна котка

Мнение от Daniela Pargu »

Ами как и защо да идват ,щом няма храна?Не котката е решила проблема!С плъхове и мишки борбата е неравна! Ако наоколо комшиите слагат отрова едновременно-най добър е ефекта-популацията намалява до приемливо ниво.От 10год. ползвам котки/ел/-различни,ноооо?1 А от две години страдам и от нападение на полевки-заселиха се в тунелите на изгонените от ел. устройства къртици!С една дума-няма спасение :ufff:
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”