Подарявам котета

За домашните и дивите животни
Galina1986
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Сеп 6, '16, 18:37

Подарявам котета

Мнение от Galina1986 »

Здравейте,
това е историята на четири котенца вече на четири месеца и половина, на които търсим по-безопасен дом, тъй като живеем до шосе и са обречени на сигурна смърт, която вече се случи на петата им сестричка, а вътре в къщи няма как да ги прибера, защото някои членове от семейството ми не са съгласни. Родиха се в съседен на нашия двор, тяхната майка, която към днешна дата изчезна ги доведе, когато бяха на видима възраст около два месеца-много плахи и страхливи, почни невъзможно да бъдат доближени на повече от метър и половина разстояние.
Към днешна дата три от тях са напълно приобщени и обезпаразитени. Знам, че има много други животни, които също се нуждаят от дом и обич, знам, че нашите с нищо не са по-специални от останалите, но искрено се надявам някой да прояви интерес, и да имат шанс за по-дълъг живот.
Ето тук, https://www.facebook.com/galina.tsvetkova1986" onclick="window.open(this.href);return false; може да разгледате снимки: Черното коте е Блеко, госпожицата с тъмната окраска си няма име все още, другото момиче в по-светлите шарки е Вики. И трите са много мили и добрички. Ако се намери някой, който да прояви интерес, нека пише в темата.
Благодаря за вниманието!
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Подарявам котета

Мнение от hosta127 »

подарявам котенце ,момченце обезпаразитено и възпитано на около месец и половина

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”