Малко бебе кученце си търси дом

За домашните и дивите животни
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Малко бебе кученце си търси дом

Мнение от dg2012 »

Здравейте! Днес като бях на вилата, открих на бунището бебе кученце. За съжаление, живея в апартамент, а на вилата ходим рядко и няма как да го приютя (а предполагам ще стане едричко), защото вече имам едно, и отгоре на всичко се оказа, че съвсем не харесва чужди "нашественици", па макар и бебета. Непрекъснато бута кашона на мъника и като го докопа го хапе. Утре най-вероятно ще го разнасям бебока с мен защото ме е страх да ги оставя сами с моето куче. Изкъпах го, нахранен и вече спи, утре ще го водя на ветеринар.
Моля който желае вярно другарче и има възможност и желание да го приюти, да пише. Ще съм много щастлива, ако бързо си намери дом! Благодаря!!!
Ето и мъника (къса фото сесия, че му се събра доста днес да не го разбутвам повече)
Изображение
Изображение
Много е сладка, но мен въобще не ме бива с фотоапарата, а и пазя от моя, че е ужасен, не съм предполагала, че ще се държи така с бебето :eeeh:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Малко бебе кученце си търси дом

Мнение от Албена »

Голямо сладурче! :gush: dg2012 ,спасила си му живота :tzvetentze: Дано успееш да му намериш добри и любящи хора. Пусни снимките и тук във ФБ - https://www.facebook.com/4lapi" onclick="window.open(this.href);return false; Там четат повече хора.
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Малко бебе кученце си търси дом

Мнение от dg2012 »

Много е сладка и много игрива, цяла нощ играхме през час /два :D (поне мисля, че е момиченце)Ще пусна! Благодаря! :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”