In memoriam

За домашните и дивите животни
Аватар
teotoni
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Мар 6, '15, 20:06

In memoriam

Мнение от teotoni »

Тъй като съм нов потребител тук, при вас, малко със свито сърце отварям тази тема. Не зная как ще я приемете всички вие - потребители и модератори.
Ако ви натъжава, моля да ме извините.
Ако пък ви вдъхва мили, макар и тъжни усещания - тъга, носталгия, но все пак примесени с вяра във вечната любов към нашите дву- и четирикраки приятели и членове на семействата ни, тогава би било прекрасно. :angel2:
Ще започна първа. Ако/когато имате желание, нагласа, бихте могли да споделите винаги. Това са сантименти, но всеки от тях със своята стойност лична. :|
Patience is a minor form of despair, disguised as a virtue.
Ambrose Gwinnett Bierce
Аватар
teotoni
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Мар 6, '15, 20:06

Re: In memoriam

Мнение от teotoni »

Утре - 11.03.2015 се навършват 10 години откакто моето скъпо шартрьозче Златан /Златко/ го няма вече при нас.

Миличко, обичаме те! Кака, мама, татко.
Почивай в мир, винаги ще си част от нашето семейство. Ти си част от нашите души и винаги ще си звездичка в тях!

Сега ще ти изпратя жълти цветенца, точно като твоите очички.

Изображение

Винаги ще те обичам.
Patience is a minor form of despair, disguised as a virtue.
Ambrose Gwinnett Bierce
nora
Кана кафе
Мнения: 683
Регистриран на: Фев 6, '12, 19:22
Местоположение: София

Re: In memoriam

Мнение от nora »

От четириногите си приятели съм научила какво е радост,щастие ,обожание,търпение,всеотдайност, преданост,вярност, всеопращаване,любов и още много пекрасни неща, до които няма как да се докоснеш в света на хората.Те ми подариха сърцата си и аз винаги ги нося в себе си.Особено място заема съвършенната Нора.
Аватар
teotoni
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Мар 6, '15, 20:06

Re: In memoriam

Мнение от teotoni »

Те ни подаряват сърцата си и ние нашите на тях. :)
Patience is a minor form of despair, disguised as a virtue.
Ambrose Gwinnett Bierce
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: In memoriam

Мнение от rose_from_stars »

В понеделник, на 27.7.2015 г., почина моят любим Лео (котарак) на 16 години. Почивай в мир мило мое необикновено добро и умно коте. Винаги ще те обичам. :tzvetentze:
П.п. Господи, моля те, смили се над Лео и го приеми в Своето Царство Небесно, където няма скръб и печал, а живот безкраен. Ако няма другъде къде, то, моля Те, приеми го в мястото отредено за мен, както Ти си казал: "Отивам място да приготвя за вас при Отца Ми.". Дори и аз да не отида там, моля те, нека Лео от сега да се радва там навеки на Твоя мир. Амин .
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
nora
Кана кафе
Мнения: 683
Регистриран на: Фев 6, '12, 19:22
Местоположение: София

Re: In memoriam

Мнение от nora »

Амин. :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”