Търся мъжка немска овчарка!

За домашните и дивите животни
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Търся мъжка немска овчарка!

Мнение от evita »

Търся немска овчарка,мъжка.Желателно е кученцето да е малко,до 3 месеца.Не държа да е със супер родословие :nod: .
За протокола,моя пес е добре,но дъртее.Трябва да има смяна вече,а определено не искам да рискувам с други породи..пак.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Търся мъжка немска овчарка!

Мнение от Гео, граф »

Чудех се къде да закача тази обява и видях темата на Еви. Надявам се да не ми се сърди, че съм я плеснала тук. А може и да си хареса кученце :sitwasntme: ...

Приятел продава чистокръвни немски овчарки от елитни родители. Кученцата са родени на 09.08.2011г., обезпаразитени, с първа ваксина и паспорт. В кучилото има момчета и момичета с дълъг и с къс косъм. За контакти: 0897 / 788322 - Росен.

Не са много хората, с които бих занимавала един сериозен цветарски форум. Роската е полусляп, но невероятно витален човек, с изключително чувство за хумор. С развъждане на немски овчарки се занимава вече доста години, още от времето, когато виждаше значително по-добре. Болестта му прогресира, но ако човек не знае, може и да не разбере за проблема му. Ето и няколко снимки на неговите животни :

Изображение Изображение


Изображение Изображение

А ето и бебоците пикливи :

Изображение Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
flower-in-the garden
Kафенце
Мнения: 15
Регистриран на: Яну 24, '16, 13:36

Re: Търся мъжка немска овчарка!

Мнение от flower-in-the garden »

Изображение Изображение Здравейте, имам си едно прекрасно териерче. В момента му търсим женска. Не сме много претенциозни към породата на момите. Той е прекрасен, умен, най-любвеобилното кутре което съм срещала. на 4 години стана и е около 10 килограма. По интернет попрочетох, че вероятно е норфолк териер. Ние го взехме от едни хора, които не искаха да имат повече куче.А аз се влюбих в него от пръв поглед. Отначало беше проблем, защото вече имаме голям немски овчар и не знаех дали ще могат да живеят заедно в апартамента. Но вече 2 години е с нас и е любимец на всички. Териерчето "тормози" големият батко овчар, а овчарката понася всичко много търпеливо. Ако някой си търси прекрасно и много добро мъжкарче -женихче, нека ни отговори, ще проверяваме редовно.
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”