Кучета, котки и други любимци

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Deleted User 1445

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Deleted User 1445 »

Наистина Серенка :nod: Щерката много искаше златни рибки и преди няколко месеца купихме. Аквариумът стоеше в нейната стая, където Рики не влиза. Как ги е подушил, как е разбрал, но седеше пред вратата с часове. Веднъж се бяха събрали няколко дечица на гости и вратата останала отворена, буквално за секунди дойде с едната рибка в уста, спасихме я. Веднъж, дваж, като го видим, ама и той нахитря и вместо да ни я носи като плячка се скрил и ги хапнал :cry: Та риби и котка, май не става, или иска дисциплина.
А за излизане и дума да не става, стои на топло и брои снежинките през прозореца :lol:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Isa Bel »

Nini голям сладур е твоя Рики ... и на мен като Серенка ми се усмихна душата ... като се замисля те май нашите домашни любимци ни сприятеляват тука - просто всеки който покаже по някое животинче ми влиза в сърцето :gush: :sheart:
Deleted User 1445

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Deleted User 1445 »

Isa Bel, Рики е принца, като твоята принцеса Изабел, господар и покровител на къщата, ние сме подопечните, от време на време ни дава да му се порадваме :lol: понякога, лятото, напуска къщата и се гоним по улиците за смях на съседите.
А това е прайда в двора, весело ни е, към тях прибави и едно куче бебе :angelche:
Изображение
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от serena »

Брех тоз Рики, какъв злосторник :snif: да затрие рибките, жал ми стана за тях. Аз макар че обожавам котките, които са съвършени ловци и убийци, в отношенията хищник-плячка винаги съм на страната на плячката. Колко пъти лятно време съм вадила мухи от устите на моите и съм ги пускала навън. Ама напоследък се измързеливиха и не ловят особено, само подскачат и перят лапи подире им.
Нини, снимката с прайда не се вижда. Как е Херичка, расте ли :dovolen:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Силвия »

Нашата маца също се отчиташе - веднъж спасихме един врабец, ама сме намирали и малки костици под леглото... не сме били наблизо да го спасим, който и да е бил :snif: Веднъж се прибира отвън и ние без да гледаме ѝ отваряме - а тя с мишок в уста :shock: Преборихме ситуацията, но след това като се прибираше гледахме внимателно преди да ѝ отворим :lol: Веднъж пак идва с мишок, обаче майка ми ловко ѝ хлопна вратата пред носа :lol: Милата ми маца, много ни липсва :cry:
Но пък много се радвам на вашите животни :liubov2:
Lois

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Lois »

вероятно никога не сте виждали на такъв каданс как кучетата пият вода :)
[video][/video]
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Мария Николова »

Винаги съм си мислела, че "лъжичката" е извита нагоре... :hmmm: Бях сигурна, обаче, че кучетата трябва да правят езика си на "лъжичка" и да я пълнят с вода.
Благодаря ти за клипа, Маестра! :mrgreen: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Оля »

Както се оказа светът е малък и ние с Нини се оказахме задочни познати.Ето ги и родителите на нейната Хера. ИзображениеДа расте и да те радва Нини. На тези кучета не случайно им казват нежните гиганти
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Оля »

Пуснах в моята тема , но да пусна и тук Изображение Нандо с едно от бебетата си
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”