Кучета, котки и други любимци

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Бобсъна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1619
Регистриран на: Апр 14, '10, 09:22
Местоположение: Пазарджик
Дал благодарност: 9 пъти
Получил благодарност: 118 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Бобсъна »

Котките от породата Ван обичат водата и са добри плувци:

" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
bell

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от bell »

Isa Bel написа:
да те запозная с моята тигрица:

Изображение

незнам дали и при теб е така - но с моята аз съм в постоянна борба ... не ще да яде нищо друго освен месооооо - като един истински тигър
Исабел, тази тигрица е истинска прелест :liubov: кажи ми имената на твоите прекрасници :liubov2: и на Добродушко :liubov:
За яденето позна, обича всякво месце :lol:
И борбата ви е много сладка, ама твоята е истинска тигрица! хм, Лъки е ленивец, от тези дето три минути се чуди какво става :hmmm:
А, за Сидхарта, значи станахме двама да плаваме в лодката :liubov:

Ида, твоя папагалчо има невероятен поглед, когато е леко в профил. Сега се опитах да го направя, а домашните ме изгледаха учудено :angelche: Какво ли си мисли и какво следва след такава снимка? Не ти ли се сърди за близкото снимане :lol:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Isa Bel »

bell написа: хм, Лъки е ленивец, от тези дето три минути се чуди какво става :hmmm:
защото е момченце /те ми прави впечатление че са лениви и добрички/ ... за разлика от госпожиците, които ги правят на луди - както и при хората :lol: :lol: :lol:

Бел ще те запозная специално с моята банда - но понеже са много и ще се олея отивам в моята тема да го напиша - "Нестандартните идеи"
Малката Ида

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Малката Ида »

bell написа:
Ида, твоя папагалчо има невероятен поглед, когато е леко в профил. Сега се опитах да го направя, а домашните ме изгледаха учудено :angelche: Какво ли си мисли и какво следва след такава снимка? Не ти ли се сърди за близкото снимане :lol:
:lol: :lol: този поглед е малко преди да се размаже от кеф,очаквайки ласките които следват.Не съм вярвала, че птица може да е толкова любвеобвилна,ласката и умна.Въргаля се като кученце, по гъб :liubov2: салта,танци,целувки,гушкане :liubov2:... Казва ало,и си тананика. :lol: Имам я от 5 месеца,харесахме от пръв поглед:liubov: Ще я снимам и ще кача клипчето :nod:

П.П.сигурна съм че си докарали погледа :lol: :lol: :tzeluvka: като се видим да ми го демонстрираш,моля :tzvetentze: Пък ще видим, какво ще последваа :tzeluvka:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1078
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Оля »

Да си пусна и тук " най-красивия " в любимата му поза :D Изображение


Изображение
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от venetka70 »

Пернатия ни свирчо май не съм ви го показвала. Ето това е Лейчо.
Изображение
Не е на фокус, ама не застава и минутка, та да го снимам. Препуска с невероятна скорост по клетката, върти се в кръг, подскача и лети напред-назад.
Досега ни една читава снимка не съм му докарала, та се чудя как успявате да ги хванете в такива хубави кадри вашите любимци. :hmmm: :hmmm:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от макс »

Малеее тук какви красавци сте наредили :shock: кой от кой по убав ,да са ви живи и здрави ,Вени бебоците са ви много хубави ,дано да им намерите и добри стопани :stiskam:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от clock »

:lol: Вени и аз съм така! Не мога да ги снимам - тамън се укротят и взема телефона и всичко живо вкупом се разбягва! :lol: :lol: Някъде бях чела, че котките били шпионите на извънземните :lol: :lol: Ако е така, то тогава при мен е щабквартирата им :lol: :lol: и не искат да бъдат разконспирирани, затова бягат от снимките. Няма да казвам бройката, но ще напиша имената им.
Сивана Чарли Кремчо Бухтичка Маминка
Пипи Перли Фигаро Панчо Котарако
Роша Томчи Марго Фея Микеланджело
Чара МишМаш Тропа Синеоки и Джак
Макс Талисман Лейла Дъртьо май никой не забравих :hmmm:

Тук са Фея, Панчо, Синеоки и зад тях с едно уше се показва Маминка
Изображение
Вени, твоят Лейчо е прекрасен! Как важно разхожда перчема! ;)
Оле, партизанското име на твоя любим е Размазвачев, нали? :lol:
Иде, твоята папагалка е от нашите :angelche: Кукундрилка сладка!
Изи! Бел! Котинки са ви прекрасни! Еххх, щастливи животинки!
Ето и моята Роша в кашона. Миналата година като стягах багажа тя все навряна в кашоните беше :lol: А Сивана и Чарита са първи на чешмата :liubov2:
Изображение
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от serena »

Клок, о какви прекрасни рижи слънчица греят от снимката :liubov: :liubov: и как важно-важно са се нагласили за кадъра :D при толкоз писани само две снимки си направо за срам, чакаме още :D А Роша има интересни снопчета, които стърчат от връхчетата на ушичките й, такива имат най-вече котките от породата мейн куун. Тя и като форма на муцунката малко прилича, но предполагам, че си е нашенка :dovolen:
Последно промяна от serena на Фев 3, '17, 11:06, променено общо 1 път.
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от venetka70 »

Малеей, Клокче аз си мисля, че имам много любимци, ама само имената на твоите ме докараха до умопомрачение.
Следващия път моята майка като вземе да ми мрънка, че прекаляваме с домашните приятели ще и покажа твоя пост. Ха дано схване, че не съм болна, а това си е просто обич.
Тя не го разбирала това и не ще да идва в къщи. Даа, и такива проблеми не съм очаквала, ама какво да се прави.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”