Кучета, котки и други любимци

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Deleted User 1445

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Deleted User 1445 »

Оля, прекрасни са, красиви и огромни, видях ги на живо :liubov2: Какъв глас имат само :o бързо спряха да лаят, усетиха, че идем с добро. Всеки ден мислено ви благодаря за най-веселото, най-щуравото, най-усмихнатото и най, най, най кученце, което ти и ТМ ни подарихте :tzvetentze: Благодаря!!! А това, че се срещнахме във форума е следващия подарък. Много се радвам :tzeluvka: Ето я Хера, пораснала е доста, на разходка с батко си :liubov2:
Изображение
Изображение
Изображение

Серенка, злосторник, но любимия ми злосторник :liubov2:
Ето снимката на котаците, стара е, така се събират само като хапват. Сивия рошльо спи при Хера, не винаги де :lol:

Изображение
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1078
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Оля »

Nini, мога само да се радвам , че Хера е попаднала в такова обичливо семейство.Много е хубаво , че така добре се разбира с котенцата , защото родителите и не могат да приемат други животни на тяхна територия.Ето и Нандо с моя любимец Изображение
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от сюзан »

Тази Хера е голям сладур! Просто ти идва за я намачкаш.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от serena »

Страхотна е Херичка :liubov: :liubov: голяма и здрава да расте! А Рики как я приема?
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Isa Bel »

Нини какви са ти далматинести котаците :shappy: ... и кучовците на теб и на Оля :sheart: големи сладури
Deleted User 1445

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Deleted User 1445 »

Оля, малкия сладкиш съм го пропуснала :hmmm: Опа, той е принц и си е топлил аристократичните лапички до печката :lol: :tzvetentze:
Серенка, Хера и Рики ги дели един стъклопакет и засега подскачат само от двете страни на прозореца. Не мисля, че ще е страшно като се срещнат, Рики някак разбира, че животните в двора са нашето семейство. Миналото лято, като бягаше, ходеше в къщичката на дядо Рижко и нямаше дерт между двамата. :stiskam:
Изи, като под индиго са три от тях :lol:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7273
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 719 пъти
Получил благодарност: 1294 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от ljuboznatelna »

Ох, че сладки кучовци и котки! :liubov2:
Аз вече се притеснявам за моя котарак алфа мъжкар, има разгонени котки и той не се е прибрал трети ден. Къде ходи в тия преспи, не знам. Понякога се връща вонящ на овце, сигурно спи при стадото. И носи бълхи, естествено. Другата пухкавелка, дъщеря му, и тя скитосва по цял ден навън и лови птици. Не смея да сложа хранилка никъде. Гледам, че наблягат на плодчетата на розите.
Останалите трима по цял ден, че и нощ, лежат близо до камината.
Брат и сестра
Изображение
Белият бяс, такова хиперактивно коте не сме имали. В моментите, в които не търчи с бясна скорост из къщи, постоянно закача останалите и бяга да се крие под шкафовете :)
Изображение
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от venetka70 »

Ние пък имаме една косматка, дето е с нас повече от 10 години. Ми, тя не знае, че е котка. Мисли си горката, че е нещо друго.
Както казва ММ то няма и как да е другояче, че беше толкова миниатюрна като я прибрахме от улицата, че надали е схванала какъв вид е.
Та, това космато чудо обича да се къпе. Ама като казвам обича, то направо си е страст.
Всяка сутрин е едно и също- докато не я кача в мивката да пие вода и после да се омокри подобаващо не се може. Вре се в краката ми, спъва ме, мячи с едно странно стържещо гласче. И накрая получава това дето иска.
Снимки от таз сутрешната порция пиене и мокрене
Изображение
Изображение
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от serena »

Колко ме радват ето такива новини - https://ureport.bg/140877/2017/01/16/ob ... si-v-studa" onclick="window.open(this.href);return false;
Евала шапка им свалям за добрината, състраданието и помощта. В това отношение срещу тях да тичаме, не можем ги стигна.
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от serena »

И още една хубава новина, днес даже във вечерните новини даваха кратък репортаж за коте Пух - хвала на лекарите и на всички, участвали в спасяването му и в това да може той да живее нормален живот
Изображение

http://letsadopt.net/pooh" onclick="window.open(this.href);return false;
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”