''Биташко'' течение на вехтошарите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1723 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

Как се повлича крак. Разказах на мама, че сме ровили тавана на родителите на мъжа ми и сме намерили интересни неща и тя веднага, засегната, ми казва: то и при мен има хубави неща, ама трябва да търсиш... Ми така кажи, колко му трябва на един вехтошар :ieeee: :ieeemyzh: ... Та пак на прима виста ето какво отмъкнах пък от другата вила (дъската и розата са за попълване на фона)

Изображение

Познайте чия е размазаната призрачна сянка в дясно :lol: :lol:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1723 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

wenche написа: И аз ровичках в паяжините на тавана. Намерих си албума с детските снимки...
И писма от ММ отпреди 40 години. ;)
Едва сега видях - имаш вид на послушно детенце, в което кой знае защо лекинко се съмнявам :sitwasntme: . Но писмата са прелюбопитно четиво от дистанцията на времето. Толкова смешно-умилителни, понякога повече от снимките. Ще си ги четете със Сергей пред запалената камина на по чаша вино - прелест :liubov: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Силвия »

Венче, много яка кордела :D
Да си направим тема, нещо като "сладки спомени" :idea1:
Аз пък дали нямам един супник... и една сосиера към него :hmmm: :hihihi:
wenche

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от wenche »

Много фешън съм, нали! А за обувките нещо да кажеш! :sblush: Я виж, дали и ти нямаш снимка пред този точно фонтан :dovolen:
Ще ме разбиеш, ако извадиш сега един супник :evil:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1438
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 320 пъти
Получил благодарност: 448 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Ема »

Венче, голям сладур си :liubov:
И все така, до наши дни :dovolen:
РОУЗ

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от РОУЗ »

Драги вехтошарки, обръщам се с молба към вас, ако видите някъде 1-2 дървени чекмедженца, които самите вие няма къде да употребите, независимо дали до кофите или на някой битак, особено ако са с квадратна фаца /такива нямам/ помислете за мен и моя нов проект.
Вдъхнових се от нета
Изображение

Моят шкаф ще е по-различен, защото е за под телевизора, може би ще има и вратичка, но много ми се иска 1-2 квадратни чекмедженца за разнообразие, ако видите, моля свиркайте или направо грабвайте. Ще съм много благодарна! :tzeluvka:

Ето част от наличното, показвам ги, за да видите състоянието, дори и продъдено, мога да сменя дъното, ако останалото си заслужава:

Изображение
Изображение

Знам, че сте ценителки и самите вие нямате излишни вехтории :mrgreen: , но приемам всякакви идеи и предложения, мислех да пусна прошението си в "разменям" , примерно разменям двугодишна остинка за старо чекмедже, но сигурно ще ме натирят, там май само китки се разменят. 8-)
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от liubami »

Роузи, ще се оглеждам за чекмедже :stiskam: :dovolen:
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
bell

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от bell »

РОУЗ написа:мислех да пусна прошението си в "разменям" , примерно разменям двугодишна остинка за старо чекмедже, но сигурно ще ме натирят, там май само китки се разменят. 8-)
:snurd: :snurd: :snurd: разменям арпаджик за стара ютия, че ми трябва за хладно оръжие :mrgreen: кралици за талашити ша ми разменя! :svekurva:
Deleted User 5091

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Deleted User 5091 »

Роузче, веднага ти прехвърлям едно чекмедженце :tzeluvka:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”