за децата и състоянието на духа

Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от orkud »

jina_ina написа:Милост!!! :cry: Малко милост, :cry: В тази тема само плача!!! Тази тема е едно огледало на душите ни! Не съм прочела всичко - правя го на "порции".... защото не издържам толкова осъзнати или може би изживяни истини! Но не спирайте - пишете, споделяйте...
И аз също :cry: :cry:
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от Moria »

:D Мaili, откъде го изрови туй бисерче.
Изображение
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от maili »

Eй, на разкрихте ме от тука ги ровя сичките :D
http://www.spiralata.net/kratko/article ... g=bg&pg=90
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от lila »

Да живеят технологиите :mrgreen:
Преди половин час дъщеря ми ме потърси на скайп. Обажда ми се само ако има някаква грандиозна за нейните понятия трагедия, която не е в състояние да разреши. През останалото време просто ме няма :lol: Татуировка на гърба. Голяма. Ужасно голяма. И много красива. Прати ми снимка. Казах и че е много красива. После изпуших 2 цигари една след друга на балкона. От бяс. Иначе не ми пролича. А, освен това - за рождения ми ден ще ми подари татуировка. Мамина душичка :mrgreen: . Отивам да изпуша още две цигари. :mrgreen:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от orkud »

Пак добре, че пушиш, питаш ли ме мен като съм непушач и само един хладилник виждам като ми притъмнее :angelche:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от johnstalker »

lila написа:Да живеят технологиите :mrgreen:
Преди половин час дъщеря ми ме потърси на скайп. Обажда ми се само ако има някаква грандиозна за нейните понятия трагедия, която не е в състояние да разреши. През останалото време просто ме няма :lol: Татуировка на гърба. Голяма. Ужасно голяма. И много красива. Прати ми снимка. Казах и че е много красива. После изпуших 2 цигари една след друга на балкона. От бяс. Иначе не ми пролича. А, освен това - за рождения ми ден ще ми подари татуировка. Мамина душичка :mrgreen: . Отивам да изпуша още две цигари. :mrgreen:
Аз даже бих я подкрепил! :daaa: А на теб ти препоръчам да приемеш подаръка.. :evil:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от lila »

Кариерата ми на манекен приключи отдавна. :angelche:
Аватар
цеци
Кафевар/ка/
Мнения: 962
Регистриран на: Ное 29, '09, 15:13

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от цеци »

Писмо до родител

- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях,
че закачи първата ми картина на хладилника и веднага поисках да нарисувам друга.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях
как нахрани изгубено коте и научих, че е добре да си мил с животните.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях
как направи любимата ми торта за мен и научих,че малките неща могат да бъдат най-специалните неща в живота.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз чух
как каза една молитва и аз знаех, че някъде има Бог, с когото винаги мога да говоря и се научих да вярвам в Господ.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях
как приготви храна и я занесе на приятел, който беше болен и научих, че ние всички трябва да помагаме грижейки се един за друг.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях
как отдели от времето и парите си, за да помогнеш на хора, които нямат нищо и научих, че тези които имат нещо трябва да дават на тези, които нямат.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях
как се грижиш за нашата къща и всеки в нея и научих, че трябва да се грижим за това, което ни е дадено.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях
как се справяш с отговорностите си, дори когато не се чувстваш добре и научих, че би трябвало да бъда отговорен когато порастна.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях
сълзите в очите ти и научих, че понякога биваш наранен, но няма нищо страшно в това да поплачеш дори.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз видях
как се безпокоиш и исках да бъда всичко онова, което бих могъл да съм.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз научих
най-много от уроците на живота, които трябва да знам, за да бъда един добър и творчески човек, когато порасна.
- Когато мислеше, че не те гледам, аз те погледнах
и исках да ти кажа “Благодаря!” за всички онези неща, които видях, когато ти си мислеше, че не те гледам.
Животът е трагедия за чувстващите и комедия за мислещите.Хораций
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от Blue sky »

:liubov: :liubov: :liubov: много хубаво
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: за децата и състоянието на духа

Мнение от Titi »

johnstalker написа:
Аз даже бих я подкрепил! :daaa: А на теб ти препоръчам да приемеш подаръка.. :evil:
И аз бих я подкрепила, и бих приела с удоволствие подаръка. Само нашия тати би бил скандализиран, щото е по-консервативен :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “За децата, духа и свободата”